Rīgā viesosies Argentīnas tango deju grupa “Tango Pasión”


11. novembrī Rīgas Kongresu namā viesosies Argentīnas tango deju grupa "Tango Pasión", vēsta koncertaģentūrā "Makroconcert".


Deju grupa "Tango Pasión" ir uzstājusies uz pasaules slavenākajām skatuvēm un pirms trim gadiem viesojusies arī Rīgā, sajūsminot Latvijas skatītājus. "Tango Pasión" radītājs Hektors Zaraspe ir starptautiski atzīts horeogrāfs un baletmeistars, kas saņēmis neskaitāmas godalgas un balvas un savulaik bijis arī izcilā baletdejotāja Rūdolfa Nurijeva skolotājs.


Seši lieliski dejotāju pāri un viens solists, kā arī seši atraktīvi mūziķi apvienojušies grupā "Tango Pasión", lai dejas un mūzikas valodā skatītāju acu priekšā uzburtu Argentīnas tango vēsturi no tā pirmsākumiem līdz mūsdienām. Izrāde atklāj, cik dažāds var būt tango – gan liegi glāsmains, gan straujš un nežēlīgs, bet pāri visam – neprātīgi valdzinošs un seksuālā enerģijā dzirksteļojošs.


Skatuves prožektoros atmirdzošie dejotāju tērpi un smeldzīgi jutekliskā dzīvā mūzika rada mājīgas Buenosairesas kafejnīcas noskaņu, liekot klātesošajiem saskatīt un izjust tālās Dienvidamerikas elpu, izdzīvojot gan dejotāju atveidotos mīlas stāstus, gan kaisles pārpilnas drāmas.


Biļetes uz izrādi var iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās visā Latvijā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas