Ārvalstu vēstniecības Rīgā aicina uz eksotisku Ziemassvētku labdarības tirdziņu


Šā gada 1. decembrī ārvalstu vēstniecības Rīgā aicina apmeklēt eksotisku Ziemassvētku labdarības tirdziņu un iegūt spilgtas emocijas, apmeklējot 26 vēstniecību sagatavotos dāvanu stendus, baudot dažādu valstu nacionālās virtuves un piedaloties aizraujošā izsolē. Labdarības tirdziņu jau 16 reizi organizē Rīgas Starptautiskais Sieviešu klubs. Tirdziņa norises vieta un laiks: 1. decembrī, no plkst. 11:00 – 16:00, Rīgas Domes telpās, Rātslaukumā.


Tirdziņš ir lieliska iespēja jau laikus iegādāties jūsu mīļajiem neparastas un pārsteidzošas Ziemassvētku dāvanas - gan paštaisītus ēdienus un rotaslietas, gan savai valstij tipiskas Ziemassvētku dāvanas, piemēram, no Korejas vai Indonēzijas.


Rīgas Starptautiskā sieviešu kluba prezidente Marina Fricke piebilst: "Ziemassvētku labdarības tirdziņa organizēšana sniedz mums lielu prieku! Atnāciet, un pārliecinieties paši par tirdziņa dāvanu dažādībām un izsoles piedāvājumu. Iegādājoties dāvanu tirdziņā kādam sev tuvam cilvēkam, jūs ne tikai palīdzēsiet daudzajām Latvijas labdarības organizācijām, bet arī pārsteigsit savus tuviniekus, ļaujot tiem domās aizceļot uz savu sapņu zemi".


Gardēžus priecēs pasaules kulinārijas gardumi, kurus nobaudīt un iegādāties varēs ārvalstu vēstniecību stendos. Īpašu kulināro baudījumu sagādās Vincenta pavārmākslas meistars Mārtiņš Rītiņš, restorāni Indian Raja un Spicy Affair.


Bērnus sagaidīs Ziemassvētku vecītis, kā īpašs pārsteigums būs iespēja satikt Rīgas Dinamo komandas spēlētājus un kopīgi nofotografēties.


Visi ienākumi no izsoles un pārdotās produkcijas tiks ziedoti Latvijas labdarības organizācijām. Pagājušajā gadā tirdziņa laikā tika savākti vairāk kā 22 000 latu, kas ļāva atbalstīt trūcīgās ģimenes, jaunās māmiņas, vecāka gadagājuma cilvēkus un no vardarbības cietušus cilvēkus gan Rīgā, gan Latvijas novados. Līdzekļi tika ziedoti dienas aprūpes centram Namiņš, resursu centram Marta, Latvijas SOS bērnu ciematiem, Vītola fondam, Teikas un Irlavas bērnu namiem un vēl daudziem citiem.


Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 1992. gadā. Pašlaik klubā darbojas 110 sieviešu no 32 valstīm, kas aktīvi iesaistās Latvijas kultūras izzināšanā un dažādu labdarības projektu īstenošanā.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas