Rīgā viesosies slavenais Štrausa festivāla Vīnes orķestris


Decembrī pirmo reizi Rīgā ar koncertu viesosies viens no vispieprasītākajiem kolektīviem - vienīgais Štrausa festivāla Vīnes orķestris pasaulslavenā maestro Pītera Guta (Peter Guth) vadībā, informē koncerta rīkotāji "Trade Hub Productions" pārstāvji.


Koncerts notiks Rīgas Kongresu namā 14. decembrī, un tajā piedalīsies arī Vīnes operas zvaigzne Monika Mozere (Monika Mosser).


Orķestris ieguvis starptautisku atzinību, pateicoties savai oriģinālajai Vīnes mūzikas interpretācijai, kā arī izpildot plašu klasisko skaņdarbu repertuāru, Štrausu dinastijas un Vīnes operetes meistaru sacerējumus. Kolektīvā darbojas izcili un pieredzējuši mūziķi. Pateicoties šim faktam, kā arī augstiem mākslinieciskajiem standartiem, pie kuriem pieturas orķestris, tas ieņem vadošo pozīciju, apsteidzot daudzus kolektīvus, kuri darbojas šajā žanrā.


Orķestra programma ietver gan populāros klasiskos skaņdarbus, gan arī mazāk zināmas skaistas melodijas.


Mūziķi daudzas reizes ir veiksmīgi uzstājušies slavenos mūzikas festivālos, televīzijas koncertos, kā arī apceļojot ar vieskoncertiem teju visas Eiropas valstis, Ameriku un Āziju.


Biļetes uz gaidāmo koncertu var iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas