Rīgas centrā durvis vērs āra kinoteātris “Kino pagalms”


Šovasar no 5. jūlija Rīgā, Blaumaņa ielā 20 visiem kino cienītājiem durvis ver "Kino Pagalms", kas ir jauna āra kino terase.


Tas būs pirmais āra kinoteātris Rīgā, kurš piedāvās lielisku filmu pieredzi labākajā kvalitātē. Kino zelta laikmeta pērles, kulta filmas un retrospektīvas programmas, izmeklēts humors un jaunākie blokbāsteri, aizliegtās filmas un kinematogrāfa skandāli - tas viss 7 dienas nedēļā visu vasaru.


Jau jūlija repertuārs piedāvā sekot meistarīgiem sižeta tvistiem dažādu žanru un tēmu lentēs. Mūs sagaida incognito piedzīvojumi ar laikmetīgās mākslas huligānu Benksiju "Izeja ir caur dāvanu veikalu" (Exit Through the Gift Shop), eksistenciāls ceļojums dokumentālā kino šedevrā "Svētība" (Baraka), "Sniegbaltīte" (Blancanieves), kuras stāsts nu norisināsies toreadoru Seviļā. Varēsim ļauties ģeniāla prāta valdzinājumam Martina Skorsēzes retrospekcijas programmā, kā arī neatvairāmās Odrijas elegancei "Brokastis Tifānijā" (Breakfast at Tiffany's), un pieņemt franču estētisko izaicinājumu "Bordelī "Apolonīda"" (L'Apollonide (Souvenirs de la maison close)).


Un tās ir tikai dažas no šā mēneša ikvakara KINO PAGALMA repertuāra, ko sagatavojuši Igaunijas labākie kino jomas speciālisti sadarbībā ar Black Nights Film festivāla programmas autoriem, un daļa no filmām piedzīvos Latvijas pirmizrādi. Sekojiet programmai, tās netiks atkārtotas!


Filmas tiek demonstrētas ar digitālo projektoru uz 8x11 m piepūšamā ekrāna, kas īpaši paredzēts lietošanai laukā, vairums no tām - ar latviešu un angļu un/vai krievu subtitriem (precīzāku informāciju atradīsiet programmā). Labāko skaņas kvalitāti nodrošina Latvijai unikāla skaņu sistēma - Silent Cinema/Disco Wi-Fi bezvadu austiņas katram skatītājam personiskai lietošanai seansa laikā. Tās garantē augstas kvalitātes skaņu, ļauj pielāgot sev vēlamo skaļumu un sarunāties ar draugiem, netraucējot citiem.


Foto: Rīgas dome
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas