“Origo Summer Stage” aicina uz retro ballīti


Šodien, 28.jūnijā no 16:00 – 19:00 uz „Origo Summer Stage” skatuves uzstāsies grupa „Retro Limited”, kam par godu ikviens tiekaicināts uz Retro ballīti pašā pilsētas sirdī.


Ikviens retro noskaņu cienītājs tiek aicināts apmeklēt grupas „Retro limited” koncertu saģērbties retro stila apģērbā, tāpat tiek gaidīti dažādu retro velosipēdu īpašnieki. Pirmajiem 15 retro stilā ieturētajiem koncerta apmeklētājiem, kuri, skanot „Retro limited” mūzikai, nostāsies uz dizaina objekta „Saules pulkstenis – Origo Universi”, punktā, kur jānosaka laiks, saņems dāvanā lietussargus no tirdzniecības centra „Origo”. Visiem pārējiem retro ballītes dalībniekiem – atlaižu kupons no kafejnīcas Fantasy Tea. Tāpat visiem klātesošajiem būs iespēja nofotografēties pie ‘Origo Summer Stage” sienas un pēc tam atrast savas bildes „Origo” sociālo mediju kontos.


“Retro Limited” ir trīs mūziķu savienība – grupa sastāv no kontrabasista Staņislava Judina, ģitārista Māra Plūmes un vijolnieka Alekseja Bahira. Grupa piedāvā pasaules slavenākos hītus oriģinālā retro-aranžējumā, kā arī izpilda mūsdienīgas populārās kompozīcijas, kuras ir adaptētas 30. – 40. gadu stilam „manouche-džezs” (čigānu džezs). “Retro Limited” ir jautra un enerģiska mūzika, kas skar sirdis ar savu siltumu un noteikti neatstāj vienaldzīgu nevienu.


Kā ierasts "Origo Summer Stage" šovasar piedāvās arī iespēju sajust Latvijas festivālu noskaņas īpašos koncertos sadarbībā ar festivāliem “Rīgas Ritmi", “Saulkrasti Jazz", u.c. Tāpat paralēli koncertiem visas vasaras garumā tiks piedāvātas lielformāta foto izstādes 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā. Visi pasākumi baudāmi bez ieejas maksas. Šajā gadā jaunums ir arī dizaina objekts "Saules pulkstenis - Origo Universi" – deviņus metrus plats interaktīvs un izglītojošs dizaina objekts, kas ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Izmantojot koordinātes, kas atzīmētas uz vietzīmēm – 11 Latvijas viduslaiku pilīm un 10 nozīmīgākiem kultūras objektiem Eiropas pilsētās, iespējams uzzināt plašāku informāciju par konkrēto kultūras objektu.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas