Rīgas Cirkā burvju mākslinieka Leonīda Fedotova jubilejas izrādes


Rīgas Cirkā 6. jūnijā plkst. 18:30 un 8.jūnijā plkst. 13:00, vasaras programmas “Cirks un Maģija” ietvaros tiks atzīmēta Latvijas burvju mākslinieka - manipulatora un iluzionista Leonīda Fedotova 60 gadu jubileja, informēja Rīgas Cirka pārstāvji.


Gandrīz 40 gadus no sava mūža, mākslinieks pavadījis uz skatuves un cirka manēžā. Šobrīd Leonīds Fedotovs ir praktiski vienīgais Latvijas burvju mākslinieks, kurš spēj uzstāties cirka manēžā, jo pat augstas klases profesionāļiem strādājot apaļajā manēžā neizdodas noslēpt triku izpildes noslēpumus no skatītāju visu redzošajām acīm.


„Leonīds ir daudzu Latvijas bērnu labs paziņa. Uzstājies gan bērnu, gan saviesīgos pasākumos visā Latvijā. Viņš māk no cepures izvilkt trusīti, no ausīm izvilkt monētas un tukšās kabatās atrast īstas konfektes. Viņš ir unikāls mākslinieks,” informē Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.


Kopā ar mākslinieku izrādēs varēs redzēt Norvēģijas cirka mākslinieces, iluzionistes un burvju triku meistares Evas Julia Christiie maģijas šovu ar eksotiskiem dzīvniekiem, unikālu ukraiņu mākslinieku ansambli, kas demonstrēs priekšnesumu “Ikariešu spēles uz motocikliem”, gaisa vingrotāju uz vertikālās virves un kaislīgu čigānu deju zirga mugurā.


Visas izrādes garumā publiku izklaidēs klauns Miks. Programmas "Vasaras revija – Cirks un Maģija" izrādes Rīgas Cirkā skatāmas no 6.jūnija līdz 24.augustam, katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 18:30 un sestdienās 13:00.


Precīzs izrāžu grafiks atrodams mājas lapā www.cirks.lv.


Biļetes pieejamas Rīgas Cirka, Biļešu Serviss un Ticketpro biļešu kasēs.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas