Rīgas Cirkā jauna programma “Planēta CIRKS”


Šodien, 22. martā plkst. 18.00, Rīgas Cirkā pirmizrāde cirka programmai "Planēta CIRKS", informēja Rīgas Cirks pārstāvji.


Pirmo reizi Latvijā ieradusies cirka dīva, Eiropā vienīgā sieviete – iluzioniste. Rīgas Cirka skatītājiem māksliniece rādīs enerģisku, negaidītiem pārsteigumiem pilnu maģijas šovu, kad no ilūzijas kastēm dejotāju vietā, pēkšņi, parādās īsts tīģeris, lauva, čūskas vai pulks suņu un kaķu. Pasaules slavenā iluzionista Deivida Koperfilda producents Rick Marcelli Evu ir atzinis par vienu no labākajiem iluzionistiem pasaulē. Maģija nekad vēl nav bijusi tik aizraujoša. Realitāte nekad vēl nav bijusi tik sagrozīta.


"Planēta CIRKS – tur klauni, akrobāti, gaisa vingrotāji, oriģinālu triku meistari un neatkārtojami talanti ir gan cilvēki, gan dzīvnieki. Man liekas, šī frāze vislabāk raksturo šo programmu, ar kuru atklāsim Rīgas Cirka pavasara sezonu. Pārsteigsim skatītājus ar lieliskiem cirka priekšnesumiem un radīsim ticību brīnumiem," informē Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.


Vēl programmā būs redzami prestižā cirka festivāla "City of Latina" (Itālijā) uzvarētāji – Krievijas cirka kompānijas mākslinieki – lidojošo akrobātu ansamblis "Arkāde", ugunīgais jātnieks, senas Krievijas cirka dinastijas pārstāvis Jurijs Volodčenko, Maskavas Lielā valsts cirka māksliniece – gaisa vingrotāja kubā Zoja Barkova –, Latvijas cirka mākslinieki virtuozi ar pātagām Kristaps Pavlovs un Ina Sopova, ekscentriskie akrobāti "Jūrnieki" un vingrotāji uz stieņa. Skatītājus smīdinās klaunādes klasiķis Antons Pilosjans.


Programma "Planēta CIRKS" Rīgas Cirkā būs skatāma no 22. marta līdz 5. maijam.


Precīzs izrāžu grafiks atrodams mājas lapā www.cirks.lv. Biļetes pieejamas Rīgas Cirka un "Biļešu servisa" kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas