Rīgas Cirkā pēdējās cirka programmas “Cirka dārgakmeņi” izrādes


Šajā nedēļas nogalē, no 15. līdz 17. martam, Rīgas Cirkā skatāmas pēdējās piecas starptautiskās cirka programmas "Cirka dārgakmeņi" izrādes, informēja Rīgas Cirkā.


Visas programmas garumā skatītājus cirka manēžā priecēja Francijas mākslinieks Dominiks Gassers ar lauvu atrakciju, atraktīvais Mr. Dalmatino no Itālijas ar dalmāciešiem, pūdeļiem un ponijiem, gaisa vingrotājs ar foksterjeriem, ugunīgais jātnieks Jurijs Volodčenko, pārdroši akrobāti, daiļas gaisa vingrotājas, kā arī Latvijas cirka mākslinieki un klaunu pāris "Ketty & GenO". Pēdējās programmas "Cirka dārgakmeņi" izrādes skatāmas Rīgas Cirkā, 15. martā plkst. 18:00, 16. un 17. martā plkst. 13:00 un 16:00.


"No skatītājiem esam saņēmuši daudz komplimentus un labus vārdus par šo programmu. Tā ir daudzveidīga, krāsaina, bagāta ar lieliskiem cirka priekšnesumiem un katrs, mazs vai liels, var atrast to, kas patīk vislabāk," informē Rīgas Cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska.


Biļetes uz pēdējām cirka programmas "Cirka dārgakmeņi" izrādēm var iegādāties Rīgas Cirka un "Biļešu servisa" biļešu kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv.


"Paralēli šīs programmas izrādēm, gatavojamies jau nākamajai programmai, kurai esam devuši nosaukumu "Planēta Cirks". Tās pirmizrāde būs skatāma jau pavisam drīz, 22. martā plkst. 18:00. Programma Rīgas Cirkā būs skatāma līdz 12. maijam," piebilst Rīgas Cirka direktore.


Programmā "Planēta Cirks", skatītājus pārsteigs īsts maģijas un ilūzijas šovs ar tīģeriem, lauvām, dažādu sugu suņiem un kaķiem, feierija ar bīstamiem un plēsīgiem putniem, akrobāti, gaisa vingrotāja un citi cirka pārsteigumi.


Vairāk informācijas: www.cirks.lv


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas