Rīgas Porcelāna muzejā norisināsies Ziemassvētku radošā darbnīcaPiektdien, 5. decembrī un sestdien, 6. decembrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 Rīgas Porcelāna muzejā ikviens aicināts līdzdarboties Ziemassvētku radošajā darbnīcā, izgatavojot jaukas Ziemassvētku dāvanas vai rotājumus no porcelāna.

Ziemassvētku radošajā darbnīcā mākslinieces Diānas Boitmanes vadībā būs iespēja izgatavot eglītes rotājumus vai brošu sniegpārsliņas formā, dekoratīvus porcelāna veidojums, apgleznot krūzītes, cukurtraukus vai citus praktiskus porcelāna priekšmetus – tās ir tikai dažas no iespējām. Turklāt specifiskas iepriekšējas iemaņas nav nepieciešamas. Dekoru veidošanai no porcelāna masas būs pieejamas ģipša sagataves, kurās iespējams atspiest vēlamo formu. Porcelāna apgleznošanā māksliniece Diāna Boitmane sniegs ievada instrukciju, tādēļ aicinām paturēt prātā labas idejas vai nākt ierosmes smelties uz muzeju, ieklausīties mākslinieces ieteikumos un lieliska dāvana būs gatava.

Porcelāna darbiem, kas tiks gatavoti darbnīcā, pēc tam nepieciešama pēcapstrāde un apdedzināšana, tāpēc gatavos darbus būs iespējams saņemt Rīgas Porcelāna muzejā no 19. līdz 23. decembrim.

Dalības maksa veidošanas darbnīcā EUR 7.50, apgleznošana (atkarībā no izvēlētā priekšmeta) no EUR 4.77 līdz EUR 10.67.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas