Rīgas Porcelāna muzejs aicina uz tematisku porcelāna dekorēšanas darbnīcu “Mēs”Valsts svētku mēnesī Rīgas Porcelāna muzejs aicina interesentus apmeklēt muzeja izstādes un tematisko porcelāna dekorēšanas darbnīcu "Mēs", kurā tās apmeklētāji varēs iejusties mākslinieku lomā, dekorējot porcelāna priekšmetus ar īpaši muzejam radītiem dekoliem.

Katru mēnesi Rīgas Porcelāna muzejā, līdzās radošo darbnīcu pamata piedāvājumam, tiek rīkotas īpašas tematiskās radošās darbnīcas. Šomēnes Rīgas Porcelāna muzejs piedāvā novērtēt līdzcilvēkus un ikviena līdzdalību Latvijas valsts esībā un aicina uz tematisku radošo darbnīcu MĒS. Darbnīcā ir iespējams dekorēt porcelāna traukus ar īpaši šim svētku mēnesim izstrādātiem dekoliem. Par pamatu ir izvēlēts mākslinieces Rasas Jansones veidotais dekols ₋₋ cilvēka motīvs, kuru ir iespējams papildināt ar brīvi radītiem elementiem, attīstot Latvijas iedzīvotāju tēlus un tipāžus. Izvēloties esošos tēlus un papildinot tos ar saviem, ikkatrs darbnīcas apmeklētājs uz baltās porcelāna virsmas varēs veidot savu “sabiedrības” ornamentu. Priekšmets pēc tam būs funkcionāli lietojams ikdienā, atgādinot par valsts svētku notikumu.

Dalības maksa radošajā darbnīcā no EUR 5.50 līdz EUR 19.10. Par godu valsts svētkiem Rīgas porcelāna muzejs 11. un 18. novembrī sniedz iespēju radošo darbnīcu apmeklēt bez maksas.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni: +371 26406354, katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00, izņemot pirmdienas un svētdienas. Dalībnieku skaits darbnīcā ir ierobežots.

Darbnīcas Lāčplēša dienā un Latvijas proklamēšanas gadadienā:

11. novembrī darbnīcas plkst. 12.00, 14.00, 16.00
18. novembrī darbnīcas plkst. 12.00, 14.00, 16.00
Nodarbības vada muzejpedagoģes Astra Kaprāne un Vita Lukstiņa. Dekolu dizaina autore: māksliniece Rasa Jansone

Šis ir viens no Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem Rīgā. Ar visiem Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē https://svetki.riga.lv, kā arī sekot līdzi sociālo tīklu lapā “Rīga” un “Rīgā notiek”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas