Rīgas skolēni gatavojas dalībai „Nordea Rīgas” maratonā


Jau piekto gadu pēc kārtas Rīgas pašvaldība sadarbībā ar "Nordea Rīgas" maratona organizatoriem – aģentūru "NECom" ir raduši iespēju Rīgas skolēniem piedalīties "Nordea Rīgas" maratona piecu kilometru distancē par pazeminātu maksu – vienu latu. Šogad šāda iespēja tiks dota 1 600 skolēniem. Dalības maksas atlikušo maksājumu, sedz Rīgas dome un maratona organizatori, informēja Rīgas pašvaldībā.

"Daudziem skolēniem piedalīšanās "Nordea Rīgas" maratonā kļuvusi par ļoti gaidītu notikumu. Tādēļ Rīgas pašvaldība turpina šo tradīciju un aicina visas skolas aktīvi izmantot radīto iespēju," saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Rīgas skolu kausa izcīņas tradīcija tika iedibināta 2008. gadā. Tā tika izveidota, domājot par jauno maratonistu un skrējēju paaudzi, lai padarītu pilsētas lielāko aktīvās atpūtas pasākumu maksimāli pieejamu un pievilcīgu ikvienam rīdziniekam. Katru gadu skolu interese par dalību kausa izcīņā palielinās un 2011. gadā skolu kausa izcīņā piedalījās jau 1 193 dalībnieki no 15 skolām. 2011. gadā kausu ieguva Rīgas Centra Humanitārā vidusskola, sīvā cīņā apsteidzot divu iepriekšējo gadu favorīti Rīgas 66. speciālo vidusskolu.

Skolas var pieteikties skrējienam līdz 29. aprīlim vai 1 600 dalībnieku limita sasniegšanai. Minimālais dalībnieku skaits no vienas skolas ir ne mazāk kā četras personas, maksimālais vienas skolas dalībnieku skaits nav noteikts.

 

Skolas komanda pieteikties dalībai maratonā var elektroniski, nosūtot informāciju par skolas komandu maratona organizatoriem pa e-pastu: marathon@necom.lv, norādot skolas nosaukumu, plānoto dalībnieku skaitu komandā un kontaktpersonas datus. Vairāk uzzināt par pieteikšanās procedūru un iepazīties ar nolikumu Rīgas skolēnu dalībai maratonā, iespējams "Nordea Rīgas" maratona oficiālajā interneta vietnē: www.nordearigasmaratons.lv, kā arī interneta vietnē: www.sports.riga.lv.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas