Rīgas Svētkos atkal notiks pašdarināto braucamrīku festivāls

Jau septīto gadu Rīgas svētkos, 19.augustā, norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls – “BALTCOM CARTOON RALLIJS 2012”. Iepriekšējos gados šis kļuvis par vienu no apmeklētākajiem pasākumiem pilsētas svētku programmā.


Līdz šim 11. Novembra krastmalā ir braukuši kazino galdi, gultas, zemeslodes, dzeltenas zemūdenes. Komandas izmantojušas gan Šreka, gan pasakas „Trīs sivēntiņiem un vilks” tēmu. Dalībnieku fantāzijai nav robežu un atkal ir pienācis laiks tās īstenot.


Šogad „BALTCOM CARTOON RALLIJS 2012” norisināsies vairākas daļās. Sacensības un komandu uzstāšanās notiks pie Kongresu nama. Pēc tam tiks organizēts pārbrauciens uz 11. Novembra krastmalu, kur būs apbalvošana un lielā parāde. Organizatori ir parūpējušies arī par pienācīgu balvu fondu. Uzvarētājkomandas, dažādās kategorijās, atkal sagaida vērtīgas balvas. Apbalvosim komandas gan par labāko dizainu, gan tās izskatu. Prēmēti tiks arī ātrākie braucēji trasē, kurā notiks īstas dragreisa sacensības.


„Esam novērojuši, ka līdz šim lielāka interese par šo pasākumu ir bijusi uzņēmumiem. Nekādu speciālu ierobežojumu nav, gluži pretēji – mēs gaidām arī komandas, kurās apvienojušies draugi vai ģimenes locekļi,” skaidro Juris Kokainis, pasākuma organizators un biedrības „Par stipru Latviju” valdes priekšsēdētājs.


J.Kokainis turpina „Atgādināšu, ka dalībniekiem savi braucamrīki un komandas noformējums jāpieskaņo Rīgas svētku tēmai, šogad tā ir „Viduslaiku Hanzas tirgus”. Tiem, kuri par šo pasākumu dzird pirmo reizi, atgādināšu - lai uzvarētu, galvenais ir ātrums, bet liela nozīme ir braucamrīka dizainam, komandas izskatam un vizītkartei. Esat izdomas bagāti un radoši!”


Pieteikšanās šī gada rallijam jau sākusies. Interesentiem sīkāka informācija un pieteikumu anketa pieejama mājas lapā www.parstipru.lv. Atliek tikai izveidot domubiedru komandu, kurā ir četri cilvēki, un sākt būvēt savu īpašo braucamrīku.


Rīgas svētki ir kļuvuši par plaši apmeklētu pasākumu. Pēdējos gados skatītāju skaits sasniedzis 100 000. Dalība Cartoon rallijā ir vienreizēja iespēja pašiem piedalīties Rīgas svētku kuplināšanā. Nestāviet malā! Padarīsim mūsu Rīgas svētku krāsainākus un interesantākus kopīgi! Tiekamies 19.augustā pie Kongresu nama un 11. Novembra krastmalā!


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas