Rihards Zaļupe aicina uz noskaņu koncertu Torņakalna baznīcā Trešajā adventēKoncerts “Šeit un tagad. Klusumā” ieskandinās un izgaismos Rīgas Lutera baznīcu Torņakalnā Trešās adventes pēcpusdienā plkst. 16.00. Programmas centrā būs pārdomas, miers un svētku noskaņa. Izskanēs gan iepriekš dzirdētas Riharda Zaļupes melodijas (Mēs uzkāpām kalniņā, Reality u.c.), gan zināmu skaņdarbu aranžijas, kā arī vairāki īpaši pirmatskaņojumi.

Ziemas saulgrieži ir brīdis, kad vēlamies samazināt dzīves tempu, palūkoties uz gada notikumiem un saprast, kur atrodamies šeit un tagad. Rihards Zaļupe un viņa muzikālie domubiedri radīs telpu, kurā caur muzikāliem stāstiem un noskaņām būs iespējams piedzīvot svētku brīnumu.

Kopā ar Rihardu šajā vakarā muzicēs lieliski mūziķi un viņa labi draugi – Raimonds Petrauskis (taustiņinstrumenti), Jānis Bērziņš (ģitāras), Annija Putniņa (vokāls), Līna Krastiņa (kristāla dziedošie trauki), kā arī Rīgas Lutera darudzes koris un tā diriģents Matīss Tučs.

“Šeit un tagad. Klusumā” ir dziesma un koncerta vadmotīvs, kuru iespejams noklausīties visās mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī video formātā:

Īpašs pirmatskaņojums šajā koncertprogrammā būs arī Riharda Zaļupes un Annijas Putniņas kopdarbam “You Are Not Alone” (“Tu neesi viens”), kurā plaši atklāsies Annijas vokālās dotības, kā arī dziesmas pārpasaulīgais vēstījums. Tekstu šai dziesmai radījusi pati māksliniece – pirmo reizi angļu valodā.

Koncerta dienā Torņakalna baznīcas teritorijā visi interesenti aicināti apmeklēt Ziemassvētku dārzu, kurā iespējams baudīt Ziemassvētku gaidīšanas atmosfēru – sildīties pie ugunskura, fotografēties egļu parkā, iedzert siltus dzērienus kafejnīcas zonā un piedzīvot citas Rīgas Lutera draudzes organizētas aktivitātes.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas