Roberts Pētersons aicina noklausīties “You’ll never be the same”


Jaunais mūziķis Roberts Pētersons tieši savos pilngadības svētkos izdod jau otro paša producēto dziesmu "You'll never be the same". Arī šīs dziesmas mūzikas un teksta autors ir pats Roberts.


Pēc veiksmīga starta pagājušā gada rudenī, kad Roberts Pētersons klajā laida pirmo paša producēto dziesmu «Mirkli nosargāt», jaunais mūziķis turpina rakstīt un izdot savas dziesmas. Jaunākais veikums ir dziesma angļu valodā «You'll never be the same».


«Ļauj sev dzīvot dzīvi pa īstam, tā, lai nekas nav neiespējams. Neliedz sev būt laimīgam un izdzīvo neatkārtojamo šodienu, jo jau rīt tu piedzimsi no jauna,» par dziesmu saka autors.


Dziesma ierakstīta un apstrādāta studijā pie mūziķa un producenta Modra Skaistkalna, ar kuru veiksmīga sadarbība Robertam Pētersonam izveidojusies jau iepriekš, strādājot pie dziesmas «Es esmu pamodies», kā arī, ierakstot pagājušā gada Eirodziesmu - «She's a queen». Bet, ja pāgājušajā gadā savu dzimšanas dienu Roberts svinēja televīzijas tiešraidē Eirovīzijas reģionālajā dziesmu atlasē, tad šogad puisis Eirovīzijas vietā savu dzimšanas dienu atzīmē ar jauna singla izdošanu.


Noklausies: 


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas