rolands če kopā ar Elīzu Legzdiņu izdod dziesmu “BAM BAM”Pašmāju reperis rolands če kopā ar talantīgo mūziķi Elīzu Legzdiņu izdevis singlu “BAM BAM”, dziesmai tapis krāšņš video, kurš plašākai publikai tika atrādīts skaļā ballītē naktsklubā “Skapis”.

Šī ir pirmā rolanda če relīze pēc pērn izdotā un plašu atzinību guvušā albuma “visurgājējs”, kurš šogad saņēma arī “Zelta Mikrofona” apbalvojumu kategorijā “Labākais Hiphop albums”. Dziesma “BAM BAM” tapusi kopā ar dziedātāju Elīzu Legzdiņu, kura dzīvo un mūzikas karjeru veido Lielbritānijā“Esam atpakaļ, šoreiz ar atomsprādzienam pielīdzināmu party bengeri, lai kādu laiku miers. Šajā dziesmā Elīza pirmoreiz repo latviski, par ko man ir īpašs prieks. “BAM BAM” tapa ļoti organiski, lai arī ar lieliem pārtraukumie, bet te nu tā ir, tāpēc jums tā tagad jānoklausās 100 reizes,” stāsta rolands če.

“BAM BAM” autori ir rolands če un Elīza Legzdiņa, to producējis rolands če. Dziesmas video versiju veidojuši režisors Emīls Ozoliņs un producente Elizabete Šukste, klips tapis ar Tuborg alus zīmola atbalstu. Dziesmas video versijā piedalījušās daudzas Latvijā atpazīstamas personības, to skaitā satura veidotāji Rojs Rodžers un Beta Beidz, seriāla “Viss Norm” aktieris Gundars Smuidris, un daudzi citi.

“Šovasar nu jau otro gadu būšu festivālu visurgājējs, bet sākumā aicinu visus uz manas grupas BANDA BANDA jaunā albuma GANGBANG prezentāciju lielā repa šova PALLADIUM REPA EXTRAVAGANZA ietvaros 19.maijā, koncertzālē Palladium,” stāsta rolands če.

Arī Elīza Legzdiņa šovasar būs redzama uz festivālā Positivus skatuves, bet 5.augustā viņa būs sastopama Londonā, kur uzstāsies kopā ar britu elektroniskās mūzikas apvienību Rudimental.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas