Romantiska komēdija ar lielisku aktieru ansambli – „Trakā, dullā mīlestība”Sākot no 16. septembra Latvijas kinoteātros būs redzama komēdija „Trakā, dullā mīlestība” (Crazy, Stupid, Love). Šī filma ir ieguvusi amerikāņu skatītāju atzinību kā veiksmīga komēdija par mīlestības meklējumiem, kura skatītājus neatstāj vienaldzīgus.

Kinokompānija “Warner Bros. Pictures” un režisori Glens Fikarra (Glen Ficarra), Džons Regua (John Requa) piedāvā jaunāko romantisko komēdiju „Trakā, dullā mīlestība”, kura ir atzīta par vienu no 2011. gada labākajām filmām – romantiska komēdija ar lielisku aktieru ansambli.

Kals Vīvers (Stīvs Karell) ir veiksminieks - viņam ir lielisks darbs, sapņu māja, jauki bērni un mīļotā sieva Emīlija (Džuliana Mūra), ar kuru iepazinās jau vidusskolā. Daudzus gadus viņi bija amerikāņu paraugģimene. Tomēr, brīdī, kad Kals uzzina, ka sieva viņu krāpj un pieprasa šķiršanos, viņa ideālā dzīve mainās līdz nepazīšanai. «Šis stāsts ir ļoti tuvs ikvienam,” stāsta aktieris Stīvs Karels. Jautrs stāsts par attiecībām, mīlestību un ģimeni.

Visu vēl vairāk sarežģī tas, ka Kals jau vairākas desmitgades nav bijis uz randiņiem. Par spīti viņa centieniem, iepazīšanās ar citām sievietēm ir ļoti neveikla, un šķiet, ka Kals ir nolemts vientulībai. Viss mainās brīdī, kad viņš satiek siržu lauzēju un randiņu ekspertu Džeikobu (Raiens Goslings), kurš palīdz Kalam atcerēties vecpuiša dzīvi.

Debitējot pagājušajā gadā ar simpātisko melodrāmu „Es tevi mīlu, Fillip Morris”, režisoru tandēms Fikarra un Regua, atvērti homoseksuāļi vienlaikus, šoreiz „uzlēkuši augstāk par galvu", un anekdoti par neveiksmīgu vidēja vecuma vīrieti, kuru pametusi sieva, pārveidojuši par humoristisku un aizkustinošu stāstu par īstām jūtam.

„Trakā, dullā mīlestība” — šī filma ir izveidota ar skaidru sapratni, ironiju un asu humora izjūtu, kas kā vilnis iegremdē skatītājus okeāna baudīšanā.Informācija par filmu:

Nosaukums: „Trakā, dullā mīlestība” (Crazy, Stupid, Love)

Izlaiduma gads: 2011

Žanrs: drāma, komēdija, melodrāma

Režisori: Glens Fikarra, Džons Regua

Aktieri: Stīvs Karels, Džuliana Mūra, Kevins Beikons, Raiens Goslings, Marisa Tomeja, Emma Stouna u.c.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas