Rūjienā plaši svinēs pilsētas svētkus


Šajā nedēļas nogalē Rūjienā tiek plaši svinēti pilsētas svētki. No ceturtdienas līdz sestdienai pilsētnieki un Rūjienas viesi var apmeklēt dažādus, kā arī iepirkties mākslinieku un amatnieku gadatirgū.


2. augusta rītā svētki tika atklāti ar vairākām radošajām darbnīcām bērniem, rotaļprogrammām un uguņošanu. Ceturtdien plkst. 21.00 tiks rīkots arī pirmais svētku koncertšovs "Riču nakts romantika", ļaujot klausītājiem izbaudīt dažādu tautu dziesmas par mīlestību. Koncertā uzstāsies Gruzijas dziedātājs Davids Gudiashvilli, deju studija Nezāles un eksotisko deju teātris Romadance. Koncertam tapušas arī īpašas video projekcijas un gaismu šovs.


Piektdien, 3. augustā, plkst.18.00 pilsētas viesi un ciemiņi varēs vērot svētku gājienu "Ligzda – te piedzimt, palikt vai projām doties, bet vienmēr rūvenietim būt". Plkst. 19.00 pilsētas estrādē sāksies svētku koncerts, savukārt svētku svinēšana turpināsies ar zaļumballi plkst.23.00.


Sestdien, 4. augustā pilsētas skvērā notiks mākslinieku un amatnieku gadatirgus, pilsētas centrā uzstāsies folkloras kopa "Ceiruļeits", svētku dalībnieki tiks cienāti ar mājas zupu. Plkst.13.00 tiks atklātas Valmieras smagatlētikas sporta kluba rīkotās sacensības "Rūjienas spēkavīrs – 2012".


Rūjienas izstāžu zālē sestdien tiks arī rīkotas Jāņa Galzona 100 gadu svinības un izstādes atklāšana. Pēcpusdienā pilsētā dāmu futbola čempionātā sacentīsies daiļā dzimuma pārstāves, bet pilsētas svētki noslēgsies ar koncertu "Pasaule, pasaulīt", kurā uzstāsies Olga Rajecka, "Knīpas un knauķi" un citi mākslinieki. Savukārt sestdienas vakarā pilsētas svētku izskaņā tiks organizēta arī pilsētas loterijas izloze un notiks svētku balle.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas