Sākot skolas gaitas, skolēnus un viņu vecākus aicina uz bezmaksas koncertu “Sveika, skola!”Vidzemes priekšpilsētas lielo ģimeņu centrs „Ģimenes atbalsts” aicina visus, it īpaši ģimenes ar bērniem, uz bezmaksas koncertu „Sveika, skola!”, par godu jaunajam mācību gadam. Koncerts notiks 2.septembrī plkst. 14:00 „VEF” Kultūras pils lielajā zālē – ieeja brīva. Skatītājus priecēs dziedātājs Andris Kivičs, LNT šova O!Kartes Akadēmija dalībnieki, ansambļi un solisti.

Apmeklētājus koncertā priecēs: dziedātājs Andris Kivičs, LNT šova O!Kartes Akadēmija dalībnieki Laima Grauda, Mārtiņš Grunte un Anna Dribas duetā ar Dziedošo ģimeņu dalībnieku Rinaldo no Riču ģimenes teātra deju studija Savanna, Jāņa Mediņa mūzikas skolas saksofonistu kvartets, bērnu vokālais ansamblis Knīpas un Knauķi, solistes Lingita, Santāna, Crystal,. Pasākumu vadīs mūžam enerģiskais un smaidīgais pasākumu organizators un vadītājs Oskars Šļakota no pasākumu aģentūras „Piraija event”.

Galvenā pasākuma organizatore, biedrības „Ģimenes atbalsts” vadītāja Vija Ahunzjanova par gaidāmo koncertu: „Šī koncerta rīkošanas vienīgais mērķis ir sapulcēt kopā ģimenes ar bērniem un sniegt viņiem svētkus par godu jaunajam mācību gadam. Kopā ar skatuves māksliniekiem šī koncerta laikā gūsim pozitīvas emocijas, iedvesmu un spēku, lai veiksmīgi uzsāktu jauno mācību gadu. Paņemsim vasaru līdzi rudenī!”

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas