Saldumu ražotājs Laima aicina uz Šokolādes dienas svinībāmŠogad, 11.07., saldumu ražotājs „Laima” aicina atzīmēt Vispasaules Šokolādes dienu, apmeklējot svinību pasākumus, kas visas dienas garumā būs skatāmi un baudāmi  Rīgā, kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014.

Varēsim iepazīt to valstu koru kultūru, kurās audzē šokolādes ražošanai tik nepieciešamās kakao pupas, jo dienas gaitā uzstāsies kori no Malaizijas, Trinidadas/Trinidad/ un Tobago, kā arī no Ekvadoras republikas. Būs skatāma izstāde „Mīlestības un Laimes zeme Latvija”, kuru  papildināt aicināts  ikviens apmeklētājs, un būs baudāma leģendārā Laimas šokolāde.

„Laima” ir atbalstītājs vērienīgākajam „Rīga 2014” programmas notikumam – Pasaules koru olimpiādei. Sadarbības rezultātā radies arī īpašais Šokolādes dienai veltītais pasākums – koru, kuru valstīs audzē kakao pupas, uzstāšanās, kas plkst. 12.00 sāksies ar Malaizijas kora priekšnesumu, 16.00 – kora no Trinidadas un Tobago, bet 20.00 – Ekvadoras kora sniegums.  Katra kora sniegumu pavadīs saldi sveicieni no „Laimas” pasākuma apmeklētājiem.

Visas dienas garumā būs skatāma „Laimas” projekta „ Mīlestības un Laimes zeme Latvija” fotoizstāde. Projekts tiek veidots ciešā sadarbībā ar iedzīvotājiem Latvijā, gan ārpus tās, jo tā mērķis ir apkopot foto mirkļos sajūtas, ko rada mūsu zeme Latvija. Jūnija mēnesī tika uzsākta projekta realizācija , šobrīd tapuši jau četri stendi, kas būs skatāmi Vispasaules Šokolādes dienā Rīgā un atainos to, kā uztveram Latvijas būtību caur skaņu, garšu, dabu, sajūtām, kas dara mūs lepnus par savu zemi. Saistošākais – izstāde būs ne tikai skatāma. Katram būs iespēja to papildināt, ierakstot stendos savas sajūtas par Latviju. Tāpat arī katrs interesents aicināts papildināt projekta ekspozīciju līdz 18. jūlijam, ievietojot savus foto mirkļus http://www.laima.lv/laimeszeme/gallery/love.  Kopumā plānots izveidot deviņus stendus, kas vēlāk tiks eksponēti Laimas Šokolādes muzejā.

Dienas gaitā būs iespēja skatīt arī dokumentālus kino materiālus un dzirdēt stāstus par šokolādi.  Video bezmaksas lietošanai pieejams: http://we.tl/ftmDmECg0h

„Laima” ir lielākais un atpazīstamākais šokolādes un saldumu ražotājs Baltijā, kurā šokolādi  ražo no kakao pupām, neizmantojot iepirktus pusfabrikātus. Šo ražošanas metodi 1870. gadā ieviesa fabrikas dibinātājs Teodors Rigerts un Laima to praktizē arī mūsdienās, tādejādi kļuvusi par unikālu šokolādes ražotāju ne tikai Baltijā, bet arī Austrumeiropā.  Laimas šokolāde tiek eksportēta uz vairāk kā 30 pasaules valstīm. Kopš 2014. gada sākuma Rīgā, Miera ielā 22, apmeklētājus sveic Laimas Šokolādes muzejs, lai interaktīvā ekspozīcijā ļautu iepazīt Laimas šokolādes leģendu.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas