Sestdien norisināsies konkursa “Supernova 2019” finālsSestdienas vakarā gaidāma izšķirošā cīņa par uzvaru Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2019”, kur par tiesībām pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā cīnīsies astoņi dalībnieki.

Jau ziņots, ka konkursa “Supernova 2019” finālā piedalīsies Markus Riva, Edgars Kreilis, Aivo Oskis, “Double Faced Eels”, “Dziļi violets feat. Kozmens”, “Laime Pilnīga”, Samanta Tīna un “Carousel”.

Sestdien, 16. februārī, pl.21:25 LTV1 tiešraidē “Supernova 2019” lielā fināla šovā ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies arī divas viesmākslinieces. Viena no tām būs jaunā mūziķe Patrisha – pirmā Latvijas māksliniece, kas izdevusi mūziku “Universal Music” paspārnē, nesen publicējot jauno singlu “Es varu būt tā”. Dziesma, kas tapusi, sadarbojoties Latvijas un Somijas mūziķiem “Universal Music” dziesmu nometnē, jau sākusi iekarot Latvijas radio staciju klausītāju simpātijas. Tikmēr dziesmas videoklips vietnē “YouTube” divu nedēļu laikā kopš tā publicēšanas skatīts jau vairāk nekā 63 tūkstošus reižu.

Uz skatuves setsdienas vakara tiešraidē kāps arī pašmāju hiphopa zvaigzne VIŅA (īstajā vārdā – Zelma Jēgere), kas pazīstama arī kā projektu “Autographic” un “Bandmaster” soliste. 2018. gadā VIŅA ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” nominācijā “Gada debija”, mūziķes debijas EP albums “Elpo” bija nominēts kategorijā “Labākais hiphopa mūzikas albums”, savukārt kā “Bandmaster” dalībniece Zelma Jēgere saņēma “Zelta Mikrofons” balvu kategorijā “Labākais elektroniskās mūzikas albums”. Kopā ar Ozolu, ansi un Edavārdi VIŅA šobrīd ir devusies Latvijas koncerttūrē.

“Supernova 2019” fināla šovus varēs vērot LTV1 tiešraidē 16. februārī pl.21:25, kā arī HD formātā interneta vietnē replay.lv.

Foto: Lauris Vīksne

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas