Sezonas noslēdzošajā Z studijas koncertā uzstāsies IgoNoslēgt 2021. gada sākuma sezonas koncertciklu “Koncerts Z studijā” Latvijas Televīzija aicinājusi mākslinieku, kurš reiz Z studijā jau uzstājies – tikai pirms 30 gadiem. Mūziķis Igo kopā ar pavadošo grupu izpildīs gan savas karjeras zināmākās dziesmas, gan pandēmijas laikā tapušus skaņdarbus.

Igo ir viens no mūziķiem, kuri uzstājās pirmajā Z studiju ciklā Latvijas Televīzijā – tas notika astoņdesmito gadu beigās, kad televīzija tikko bija pārvākusies uz Zaķusalas ēku. Igo kāpj uz skatuves arī tagad, kalpojot kā tilts, kurš savieno abus Z studiju ciklus, ko šķir 30 gadi. Igo izpildīs savas karjeras spilgtākos singlus – piemēram, “Pilnmēness naktī” un “Dzeltenās kurpes”, kā arī skaņdarbus, kas tapuši 2020. gadā.

Igo ar smaidu teic, ka lielākais izaicinājums, gatavojoties savam “Koncertam Z studijā”, bija tieši izveidot 40 minūtes garu programmu, jo divām stundām sagatavoties būtu vieglāk. “Ja manu un manu draugu koncertu skatīsies tie, kuri dzīvojuši 1980. un 1990. gados, viņi pilnīgi noteikti varēs sevī sajust tās emocijas un notikumus, ko piedzīvoja tolaik,” sola dziedātājs.

Pirms koncerta dziedātāju uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Kristīne Komarovska.

“Koncerts Z studijā. Igo” – 13. februārī, plkst. 21.00 LTV1 un REPLAY.lv. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas