Šogad Siguldas svētkus svinēs jūnijā3. jūnijā ikviens novadnieks un novada viesis ir aicināts svinēt Siguldas svētkus. Svētki ieskanēsies ar tradicionālo rīta modināšanu un programmu bērniem, kas no plkst. 11.00 pulcēs svinētājus Stacijas laukumā un bērnu mūzikas, dejas un dzejas koncertuzvedumā “Brīnumskapis” Svētku laukumā. No plkst. 14.00 Svētku laukumā būs preču zīmes “Radīts S!guldā” parāde. Programmā iekļauta arī tradicionālā rīta modināšana un svētku gājiens.

Iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja satikt labākos svinēšanas stāstus varenā kopā būšanā – mūzikā un garšās, baudot īpašā “Svētku restorāna” piedāvājumu un muzikālo sniegumu kopā ar dziedātāju Būū, grupām “Astro’n’out” un “Mazais Princis”, kā arī svētku izskaņā ar maestro Raimonda Paula mūzikai veltītu disko vakaru, kurā īpašais viesis būs leģendārais Žoržs Siksna, bet Aijas Kukules, Noras Bumbieres un Ulda Stabulnieka lomās iejutīsies Elza Rozentāle un Kristians Kareļins.

Pirmo reizi svētku ietvaros Siguldas tirgū notiks zaļumballe senioriem ar folkloras draugu kopu “Brička”. Svētku laikā norisināsies arī Raiņa parka atpūtas un sporta zonas atklāšanas svētki.

Plašāka informācija par svētku programmu būs pieejama jau pavisam drīz!

Amatiermākslas kolektīvu sniegumu šovasar varēs vērot Siguldas novada Dziesmu un deju svētkos, kas notiks 18. jūnijā Inčukalnā Aleksandra estrādē. Tāpat atgādinām, ka tradicionālajos pagastu svētkos tiksimies visas vasaras garumā!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas