Šonedēļ Z studijā uzstāsies grupa “Labvēlīgais Tips”Otrajā Latvijas Televīzijas projekta “Koncerts Z studijā” tiešraidē uz Z studijas skatuves kāps atraktīvā grupa “Labvēlīgais Tips”! Televīzijas skatītāji koncertu varēs vērot LTV1 ēterā, un tas tiešraidē būs pieejams arī satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV Facebook kontos.

Veiksmīgi uzsākto projektu “Koncerts Z studijā” turpina grupa “Labvēlīgais Tips”. Grupas vārds komentārus neprasa – ir skaidrs, ka būs jautri, izklaidējoši un no sirds patiesi. Lai pateiktu paldies visiem, kuri paliek mājās un ievēro visus drošības noteikumus, gupa sola pavasarīgas ballītes sajūtu un koncertā spēlēs savu dziesmu izlasi, ko paši nodēvējuši par “Es nav redzējis tevi jau sen”. Dziesmas noteikti nebūs svešas nevienam un katrs grupas daiļrades cienītājs varēs gan dziedāt līdzi, gan, iespējams, padejot mājas apstākļos. Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Jau vēstīts, ka projektu “Koncerts Z studijā” aizvadītājā nedēļā uzsāka dziedātājs Dons, kurš ar sirsnīgu un kvalitatīvu uzstāšanos aizrāva skatītājus gan pie televizoru ekrāniem, gan tiešsaistē. Dona uzstāšanos vēl līdz 24. aprīlim iespējams noskatīties šeit.

“Koncerts Z studijā. Labvēlīgais Tips” – 24. aprīlī plkst. 21.20 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas