Top izrāde tiešsaistē – “24h”Izrāde "24h" būs dauzonīgs eksperiments, jo pirmo reizi KVADRIFRONA vēsturē mēģinājumi un izrādes tapšanas process būs publisks - skatītāji to varēs vērot tiešsaistē.

No 20.aprīļa, katru darba dienu astoņi jauni mākslinieki satiksies stundu garā mēģinājumā, lai baudītu digitālu kopābūšanu un 24h laikā radītu eksperimentālu performanci, kas pētīs virtuālos satikšanās līdzekļus un to, kā šīs tikšanās pārvērst teatrālā notikumā. Mēģinājumu tiešraides būs skatāmas KVADRIFRONA sociālajos tīklos, kur skatītājiem tiks dota iespēja novērot un ietekmēt darba tapšanas procesu, iesakot, ko viņi vēlētos redzēt un kas viņiem šajā virtuālajā formātā šķistu aizraujošs. Tāpat pirmo reizi mēģinājumu process būs tik īss un nepierasts.

Laikā, kad ne par ko nevaram būt droši, ir jauki, ja par kaut ko tomēr varam justies pārliecināti. Šoreiz varam būt pārliecināti, ka pēc divdesmit četriem vienu stundu gariem mēģinājumiem piedzīvosim sociāli distancētu pirmizrādi. Mēs vēl nezinām, kāda un par ko šī izrāde būs, jo mēģinājumu procesu radošā komanda sāks no nulles un skatītājiem būs iespēja izsekot visai šī teatrālā notikuma tapšanas gaitai. Varbūt tā būs ļoti gara, varbūt minūti īsa, iespējams, garlaicīga, vai tieši otrādi - ļoti aizraujoša. Kas to lai zina. Mūsu mērķis ir pēc iespējas priecīgāk pavadīt laiku jautru un radošu domubiedru un skatītāju kompānijā, izpētīt virtuālo platformu mākslinieciskās iespējas un varbūt atklāt ko nebijušu.

Radošā komanda - skatuves mākslas profesionāļi:

Režisors, aktieris - Reinis Boters
Režisors, aktieris - Klāvs Mellis
Gaismu mākslinieks - Kārlis Staņa
Režisore - Paula Pļavniece
Scenogrāfs, aktieris - Andris Kaļiņins
Dramaturģe - Linda Rudene
Horeogrāfs, režisors - Rūdolfs Gediņš
Režisore, aktrise - Sabīne Alise Ozoliņa

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas