Šova “X Faktors” dalībniece Nadžezda Maņkeviča izdod debijas singluTV3 muzikālā šova “X Faktors” dalībniece Nadžezda Maņkeviča laidusi klajā savu debijas singlu – komponista Laura Valtera dziesmu “Jūtam tik un tā”. Dziesmas muzikālais producents ir Reinis Briģis.

“Kādā svētdienas vakarā es biju uzslēdzis TV “X Faktoru” un ieraudzīju tur uzstājamies Nadeždu un tajā brīdī es sajutu, ka viņa ir īpašs cilvēks, spēcīgas balss īpašniece ar savu pārliecību un viņai šī kompozīcija būs ļoti atbilstoša, viņa spēs tās vēstījumu nodot klausītājiem! Jau nākamajā dienā sazinājāmies un Nadežda pēc pāris dienām apmeklēja manu koncertu, lai saprastu vai viņu kopumā uzrunā mana mūzika un tas, kāds ir mans skatījums uz dzīvi. Tā nu tie muzikālie ceļi savijās un man ir patiess prieks un gandarījums par to, kā šī dziesma šobrīd skan!” par sadarbību ar Nadeždu stāsta dziesmas mūzikas un teksta autors, Latvijā pazīstamais mūziķis Lauris Valters.

Nadežda izturēja “X Faktora” atlasi un bija viena no tiešraižu dalībniecēm. Viņas mentors bija Intars Busulis. “Mūzika ir manas dzīves ļoti svarīga daļa. Tieši tāpēc man bija svarīgi piedalīties tik populārā šovā kāds ir “X Faktors”. Taču ikvienam jaunam mūziķim ir ārkārtīgi būtisks repertuārs, tādēļ esmu pateicīga Laurim Valteram par doto iespēju. Šī dziesma mani uzrunāja, jo gada nogale ir pārdomu laiks. Dziesma aicina domāt par saviem tuvajiem, lai kur arī viņi tagad būtu” par sadarbību un dziemu stāsta dziedātāja Nadežda Maņkeviča.

Lauris Valters vairāk kā 10 gadus ir bijis grupas “Ēnas” līderis, šobrīd jau vairākus gadus uzstājas kā solo mākslinieks. Lauris ir daudzu Latvijā labi atpazīstamu dziesmu autors – “Neprātīgais”, “Tad apstājās laiks”, “Magic Years”, “Dziesma pustumsā”.

Reinis Briģis ir ilggadējs Laura Valtera dziesmu producents, kas veidojis dziesmu aranžijas Ralfam Eilandam, Rihardam Bērziņam, Rūtai Dūdumai, ElektroFolk, TāTāTā, sadarbojies un iespēlējis ģitāras un ukuleles Donam, Doble Faced Eels, Z-Scars un veidojis aranžijas dažādiem mūziķu kolektīvu ierakstiem.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas