Rīgā ieradies pasaulslavenais vijolnieks Deivids Garets ar grupuRīgā ieradies pasaulslavenais vijolnieks Deivids Garets, kurš jau šovakar, 8.decembrī plkst. 20:00 kopā ar grupu pirmo reizi Latvijā sniegs neaizmirstamu “Explosive Live” šovu ar zināmiem popmūzikas un roka hitiem, kā arī izsmalcinātu klasisko mūziku. Biļetes vēl pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Deividam pašam gan šī nav pirmā ierašanās reize Latvijā, viņš jau oktobrī viesojās Rīgā, lai sniegtu vairākas intervijas: “Es Rīgā viesojos pirmo reizi dzīvē oktobrī, kad man bija preses diena un man tiešām ļoti patika. Parasti man ar darbu saistītos ceļojumos nav iespēju apskatīt pilsētas, bet šoreiz man izdevās atrast brīdi mazai ekskursijai. Man patika arhitektūra, es ievēroju diezgan daudz ārkārtīgi skaistu ēku Rīgā un, protams, Nacionālo Bibliotēku, kura ir pasakaini skaista! Es no sirds nevaru sagaidīt, kad varēšu ne tikai pastaigāties, bet arī spēlēt Latvijā pirmo reizi. Jau oktobrī mani Rīgā sagaidīja ļoti silti un esmu saviļņots atkal šeit atgriezties!”, komentēja Deivids Garets.

Kā Paganini starp pop-mūzikas zvaigznēm un Džimijs Hendrikss starp vijolniekiem, Deivids Garets tiek saukts par mūsdienu “Sātana vijolnieku”, starptautiska superzvaigzne, kura nojauc robežas starp Mocartu un Metallica. Slavēts par moderno crossover tendenču ieviešanu un virtuozo vijoles pārvaldīšanu, Deivids brīvi izpilda sarežģītākās klasiskās kompozīcijas ar pasaulē vadošajiem diriģentiem un orķestriem, kā arī skatītāju dievinātus rokmūzikas hitus. Miljoniem fanu apbrīnots, Deivids Garets līdz šim ir pārdevis miljoniem biļešu un ieguvis 23 zelta un 16 platīna balvas Honkongā, Vācijā, Meksikā, Taivānā, Brazīlijā, Singapūrā un daudzviet citur. Deivids apvieno rokzvaigznes harizmu ar mūsdienu labākā instrumentālista virtuozitāti.

Nepalaid garām aizraujošu vakaru ar DEIVIDU GARETU & GRUPU! Kopā ar “EXPLOSIVE - LIVE” Tev ir iespēja izbaudīt unikālu crossover programmu ar labākajām popmūzikas un roka melodijām, kā arī izsmalcinātu klasisko mūziku.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas