Šovakar noskaidrosies šova “Lauku sēta” uzvarētājsCīņa par “Lauku sētas” čempiona titulu ir sasniegusi kulmināciju, pienācis ilgi gaidītais brīdis, kad noskaidrosim 9. sezonas uzvarētāju. Jau šovakar plkst. 21.00 kanālā TV6 būs skatāma lielā fināla cīņa, kurā par galveno balvu 9800 eiro cīnīsies pieci šova finālisti – Edīte, Andris, Monta, Edgars un Modris.

Cīņa par galveno balvu būs saspringta, būs jāpārbauda attapība, gudrība, lauku darbu pārzināšana, cīņas spars, darba spējas, spēks un citas īpašības, kurām jāpiemīt labākajai vai labākajam. Fināla uzdevumu izpildē noderēs visas vasaras garumā “Lauku sētā” iegūtās iemaņas.

Uzdevumi būs piņķerīgi, prasīs koncentrēšanos, veiklību un arī attapību. Būs pat jāatceras saimniecībā esošo gotiņu vārdi, lai tiktu pie paša svarīgākā uzdevuma – lāpu dzēšanas un atslēgas iegūšanas. Īpašā atslēga, kas atvērs galvenās balvas lādi, tiks tikai vienam. Vai šogad “Lauku sētā” uzvarēs gudrākais, stiprākais un labākais, vai tā būs gudrākā, stiprākā un labākā? To uzzināsiet jau šovakar!

Savukārt 11. novembrī skatītājiem būs iespēja skatīt īpašo aizkadru raidījumu, kurā redzēsim vēl iepriekš neredzētus kadrus no šova, noteikti neiztikt bez kurioziem mirkļiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas