Šovakar Rīgā uzstāsies pasaulslavenais dīdžejs – SkrillexŠodien, 11. februārī, Sapņu fabrikā ar savu audiovizuālo pirotehnikas un lāzeru šovu uzstāsies izcilais dabstepa popularizētājs, visu pasaules disko deju klubu elks, desmitkārtējs GRAMMY balvas nominants un viens no vispelnošākajiem pasaules dīdžejiem − Skrillex.

Viņa slaveno dziesmu no tāda paša nosaukuma albuma „Bangarang”, kas godalgota ar divām Grammy balvām, publiskajā tīmekļa vietnē Youtube noskatījušies jau vairāk nekā 280 miljoni cilvēku, bet godalgoto kompozīciju „Scary Monsters and Nice Sprites” skatījuši vairāk nekā 180 miljoni.

Mākslinieks izpilda „karstus kokteiļus”, kas sastāv no dabstepa, brostepa, skandināvu skvī (sqweee), un pat elektrohausa. Tomēr brostepa laukā viņš ir vislabākais pasaulē.

Viens no galvenajiem dabstepa personāžiem − Ārtvorks (Artwork) atzīst: „Skrillex ir lielisks! Ir tikai divu veidu mūzika: laba un slikta, nav pareizas vai nepareizas mūzikas. Skrillex mūzika ir laba. Ikreiz, kad dzirdu viņa sniegumu, man nākas atzīt, ka pat mēs nevaram visu noproducēt tik izcili. Skatītāju ausīm dāvātais skaņas rezultāts viņam ir vienkārši neiedomājami nevainojams.”

Skrillex Rīgā sniegs ekskluzīvu un izcilu šovu, ko noteikti ir vērts redzēt, nobaudīt un izdzīvot!

Biļetes visās Biļešu Serviss kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas