Šovu “Dejo ar zvaigzni” pamet Madara PalameikaSvētdien, 30. oktobrī, aizvadīta jau septītā un bez šaubām visbaisākā TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” tiešraide, šoreiz Halovīna noskaņās. Uz deju grīdas šonedēļ kāpa 8 pāri. Vakara gaitā žūrija un skatītāji lēma, ka šovu jāpamet šķēpmetējai Madarai Palameikai un viņas deju partnerim Leonardam Petkevičam.

Iepriekšējās tiešraidēs pāris mūs priecēja ar tango, Vīnes valsi, ča ča ča, rumbu, sambu, džaivu bet šajā reizē viņi dejoja Latīņamerikas deju pasodobli grāfa Drakulas tēlos.

“Ieguvumu noteikti ir daudz vairāk kā zaudējumu – iegūti jauni draugi, esmu drosmīgāka kameras priekšā, iemācīti jauni deju soļi, ir vairāk lietu, ko pārrunāt ģimenes lokā, ar kaimiņiem un paziņām, ir, protams, arī pazaudēti kilogrami. Ir, protams, arī stress, katru reizi piedomāju par to, kā es atcerēšos soļus, ielikšu emocijas priekšnesumā,” pirms priekšnesuma savās pārdomās par dalību šovā dalījās Madara.

“Gribu jūs uzlavēt par to, ka nekad neejat vieglāko ceļu un vienmēr ļoti bagātīgi piesātināt savu horeogrāfiju ar soļiem, arī šajā reizē to darāt ļoti veiksmīgi,” dejotāju priekšnesumu komentēja horeogrāfs Jānis Purviņš. Žūrijas kopvērtējumā pāris ieguva 25 punktus.

Šonedēļ visaugstāko novērtējumu – 30 punktus – no žūrijas šovakar ieguva Jānis Pētersons un Olena Čerekova, kuru priekšnesums līdz asarām aizkustināta žūrijas pārstāvi Madaru Kalēju-Irbi, un Maksims Busels ar Lizu Maniju, kas šovā atgriezās šonedēļ. Savukārt skatītāju simpātiju balvu vakara izskaņā ieguva Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs.

Skaties gada gaidītāko un krāšņāko šovu “Dejo ar zvaigzni” svētdienu vakaros plkst. 20:30 kanālā TV3, kā arī nākamā paaudzes televīzijā Go3!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas