Spīķeros būs skatāma muzikāla izrāde „Hotelis Atlantīda”


Spīķeru koncertzālē no 18. aprīļa līdz 20. aprīlim būs skatāma muzikāla izrāde "Hotelis Atlantīda". Muzikālajā izrādē, kurā skanēs Artura Maskata mūzika ar Aleksandra Čaka vārdiem, piedalīsies Latvijas Radio koris.Iestudējuma režisors ir Viesturs Kairišs, scenogrāfe – Ieva Jurjāne, bet izrādes muzikālais vadītājs ir Sigvards Kļava, informē Latvijas Radio kora sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Karaseva.

Muzikālajā izrādē "Hotelis Atlantīda" skanēs īpaši šim iestudējumam tapušas kompozīcijas ar Čaka vārdiem. Uz skatuves darbosies Latvijas Radio koris un kora solisti, vijolnieks Indulis Cintiņš, pianists Aldis Liepiņš, kontrabasists Jānis Stafeckis un perkusionists Ivo Krūskops.

"Atlantīda ir kas tāds, kas ir aizgājis un nekad vairs nebūs. Tā ir 30.gadu Rīga ar ilgām, mīlestību, sāpēm, atcerēšanos, Rīga ar cerībām, Rīga, kurai nav gājušas pāri divas okupācijas, Rīga, kura skan tik īpaši, ka kādreiz tā dēvēta par mazo Parīzi," stāstīja Maskats.

Izrāde "Hotelis Atlantīda" būs Latvijas Radio kora un Maskata otrā sastapšanās skatuviskā iestudējumā kopš 2003. gada novembra, kad ar lieliem panākumiem uz Dailes teātra skatuves tika uzvesta izrāde "Vācietis. Novembris. Klavierkoncerts" ar Maskata mūziku un Ojāra Vācieša dzeju.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas