Stieņu supermeni no Ventspils uzstāsies bērnu un jauniešu kustību festivālā „Jaunpils 2012”

Aprīļa pēdējā piektdienā Jaunpils pili pieskandinās bērnu un jauniešu kustību festivāls „Jaunpils 2012”.


Festivālā savas prasmes demonstrēs vairāki simti dejotāju no Latvijas, kā arī viesmākslinieki un festivāla draugi – Stieņu supermeni, Šķiromāns Zigis, Swedbank Vāvere un Pīle, kā arī mākslinieki bērnus aicinās uz radošajām darbnīcām.


Īpašā goda viesu lomā iejutīsies Stieņu supermeni no Ventspils, kuri festivāla apmeklētājus pārsteigs ar profesionāliem vingrošanas paraugdemonstrējumiem. Savukārt no vērošanas uz aktīvu darīšanu festivāla dalībniekus un viesus mudinās Šķiromāns Zigis no SIA „Zaļā josta”, kas ar gaismas un skaņas efektiem atraktīvas spēles veidā meklēs festivāla veiklāko PET pudeļu šķirotāju. Šķiromāns Zigis pirmo reizi sabiedrību pārsteidza Positivus festivāla laikā, kā rezultātā festivāla ietvaros tika sašķirotas un pārstrādei nodotas vairāk kā 10,5 tūkstoši tukšu dzērienu glāžu. Šoreiz Šķiromāns Zigis izaicinās mazos dejotājus, aicinot šķirot tukšas PET pudeles.


Īpaša loma pasākumā atvēlēta radošajām darbnīcām, kas papildinās festivāla muzikālo programmu ar radošu pieskārienu. Bērniem tiks piedāvāta iespēja izdaiļot koka knaģus un karotes aplikācijas tehnikā, pašu spēkiem izgatavot rokassprādzes, darināt ziedus no kreppapīra un konfektēm, kā arī izmēģināt savas iemaņas sveču marmorizēšanā. Savukārt mazos lasītājus priecēs „Zvaigzne ABC” grāmatu galds, kur varēs iegādāties jaunāko literatūru.


Festivāla dienā bērnus izklaidēs un pasākumu vadīs atraktīvā bitīte Ieva un taurenīte Sandra, kurām talkā nāks visu iemīļotās Swedbank Vāvere un Pīle, gādājot par jautrību, rotaļām un izpriecām.


Avots: nra.lv


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas