Spīķeru koncertzālē “Baltās nakts” ietvaros uzstāsies oriģināls un Latvijā neredzēts “ielu bundzinieks”

Spīķeru koncertzālē "Baltās nakts" ietvaros no pulksten 21 līdz 1 naktī uzstāsies atraktīvs, oriģināls un Latvijā neredzēts "ielu bundzinieks" – "Oxford Street Drummer", pavēstīja Spīķeru koncertzālē.


"Oxford street drummer" "Baltajā naktī" uzstāsies ar unikālu šovu un viņa performances papildinās Dj Toms Grēviņš.


Odeds Kafri dzimis Telavivā, Izraēlā. Viņš sācis spēlēt bungas jau 10 gadu vecumā, 16 gadu vecumā pārvācies uz Parīzi, kur apguva dažādus bungu spēlēšanas stilus kā jazz/afro & funk. Viņa spēles stilam raksturīgs liels dinamisks spektrs, Odeda spēles stils ir unikāls – viņa performances laikā vairāki mūzikas stili miksējas viens ar otru, bet tanī pat laikā skaidri izjūtamas katra stila izteiktākās īpašības. Odeds piedalījies arī daudzos populāros TV šovos un programmās kā "Dejo ar zvaigzni" ar "Eldad Sharem", WOMAD ar Deivid D'or un daudzos citos, kā arī mūziklos "Chicago" un "Guy's & Dolls" Londonā. Šovasar Odeds viesojies lielākajos Apvienotās Karalistes mūzikas festivālos, pulcējot daudzus skatītāju tūkstošus katrā no tiem.


"Baltajā naktī" Spīķeru koncertzālē Odeds kopā ar Tomu Grēviņu uzstāsies gan ar atsevišķām soloprogrammām, gan viens otru papildinot un improvizējot. Speciāli šim pasākumam tiks izveidots kluba bārs, kur varēs baudīt dažādus, tieši šim pasākumam veidotus dzērienus.


Kā vēsta pasākuma rīkotāji, Spīķeru "Balto nakti" raksturos brīva, radoša, draudzīga un atraktīva atmosfēra. Katrs Spīķeru koncertzāles apmeklētājs, aizpildot anketu, piedalīsies divu Spīķeru koncertu abonementu izlozē, kuri sniegs iespēju apmeklēt visus no septembra līdz decembrim notiekošos koncertus Spīķeru koncertzālē bez maksas.


Spīķeru kvartālā "Dirty Deal" teatro no pulksten 20 līdz 3 naktī dažādās telpās teātrī "Dirty Deal Teatro" notiks jauno skatuves mākslinieku performances, kurās viņi ļoti godīgi mēģinās stāstīt, kāpēc cilvēki cits citu nesaprot. Šī performance skatītāju rosinās domāt par mākslas lietderību, cik tālu mākslinieks ir gatavs pastiept roku, lai viņa radītais būtu visiem saprotams kā "uz paplātes".


Savukārt biedrība "kim?" laikmetīgās mākslas centrā piedāvās pasākumu "Nakts, Pēterburga un paplāte: Эх гулять будем... ", piedaloties Viktorijai Ekstai, Odrijai Fišerei, Andrejsam Hlobistinam (Хлобыстин), Oļegam Koteļņikovam (Котельников), Irenai Kuksenaitei (Куксенайте), Kristīnei Kursišai, Mikam Mitrēvicam, Katrīnai Neiburgai, Jānim Taurenam, Ilianai Veinbergai, Kitchen'am un Kim'am.


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas