Spilgtākais lietuviešu elektroniskās mūzikas duets “Beissoul & Einius” beidzot Rīgā!1. oktobrī, Kaņepes Kultūras Centrā, uzstāsies plašu rezonansi guvušais lietuviešu elektroniskās mūzikas duets “Beissoul &Einius” .

“Beissoul & Einius” ir labi zināmi elektroniskās mūzikas cienītājiem Lietuvā.  Pāris gadus atpakaļ “Beissoul” (“bass soul” jeb basa dvēsele, kā to parasti interpretē lietuviešiem) piedalījās kādā ļoti populārā lietuviešu talantu šovā un paspēja iegūt pamatīgu auditorijas atbalstu. Viņa neparastais balss tembrs neatstāj vienaldzīgu nevienu mūzikas klausītāju - “Aizveriet ciet acis un jums liksies, ka tas, ko jūs dzirdat - izpilda kāds melnādains soulmūzikas dziedātājs..”, komentēja kāds mūzikas kritiķis. “Tas nav nekāds apmāns vai triks, tā vienkārši skan mana balss!” – uz tautas apbrīnu atbild “Beissoul”.

Dziedātājs ir ne tikai talantīgs vokālajās dotībās, bet arī ir izcils mākslinieks uz skatuves, savulaik apguvis pantomīmu, “Beissoul” uz skatuves sevi nežēlo un savā enerģiskajā dejā spēj pavilkt līdzi savu iekarsušo publiku. Viņš ir arī liels modes un dizaina piekritējs un viņa skatuves stils tiek rūpīgi pārdomāts. “Labāk, lai izskatās pavisam smieklīgi, nevis pagalam garlaicīgi”, tā uz savas “Facebook” sienas mēdz publicēt mākslinieks.

Visas savas dziesmas “Beissoul” ietērpj skaistos vizuālos mūzikas klipos, kuru autori ir paši mākslinieki.

Vieglāk ir pateikt to, ka šī savienība nestāv ne tuvu kārtējiem fabrikas “pop” māksliniekiem, kurus ražo šovbiznesa haizivis.

Kopā ar savu ilggadējo sabiedroto – elektroniskās mūzikas meistaru “Einius” šā gada pavasarī iznācis arī debijas albums “Laikas Paikas” (muļķīgais laiks), kurš plašu ievērību iemantoja jau Tallinas Mūzikas nedēļā un ieguva arī milzīgu atzinību Lietuvā – duets tika nominēts, kā labākie elektroniskie mākslinieki Lietuvas Mūzikas Balvai.

“Beissoul & Einius” ir sadarbojušies arī ar mūsu pašmāju producentiem “Tommy U & Tob Luii”, kā rezultātā ir tapis remiks  un video klips dziesmai “SuMMeRRain”, kurš mēneša laikā ieguva patīkamu rezonansi – 40’000 skatījumus “Youtube” kanālā.

Biļetes: Kaņepes Kultūras Centrā iepriekšpārdošanā-  2 eiro, pirms koncerta 3 eiro.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas