Splendid Palace sezonu atklās ar franču filmu “Karstās asinis”Šonedēļ ar vairāku spilgtu filmu pirmizrādēm un citiem interesantiem pasākumiem tiks atklāta jaunā kinoteātra Splendid Palace sezona. Katrīna Denēva, Vims Venders, Gajs Ričijs – tie ir tikai daži no kinoskatītāju iemīļotajiem vārdiem, kuru jaunākos darbus redzēsim uz lielā ekrāna jau šo ceturtdien un piektdien. Būs gan spriedzes pilni trilleri, gan atkailinošas personību drāmas.

20.augustā pl.19.00 pašā pirmajā sezonas kino seansā, simboliski - Kannu kinofestivāla atklāšanas filma “Karstās asinis”, ("La Tete Haute"), kur spilgti sevi apliecina franču kino pirmā lēdija Katrīna Denēva un jaunais talants Beno Magimels.

Filma vēsta par dumpinieku Malonī, kurš sešu gadu vecumā piedzīvojis, ka māte viņu pamet bāriņtiesas kabinetā. Nespēdams sadzīvot ar sistēmu, viņš atkal un atkal spiests stāties tiesas priekšā, līdz nonāk stingrās audzināšanas centrā, kur sastop Tesu – neparastu meiteni, kas vēlas pierādīt, ka arī viņam ir dota cerība.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas