Starp “Fono Cēsis” pirmās dienas grupām – “Skyforger” un “Pienvedēja piedzīvojumi”Vasaras lielkoncerts “Fono Cēsis”, kas norisināsies pilsētas svētku laikā - 24. un 25. jūlijā - izziņo pirmās dienas māksliniekus, kuru starpā arī grupas “Skyforger” un “Pienvedēja piedzīvojumi”.

Šovasar Cēsīs notiekošā bezmaksas lielkoncerta “Fono Cēsis” pirmajā dienā uzstāšanās sniegs tādas pašmāju apvienības kā “Momend”, “Laime pilnīga”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Skyforger”, kā arī Igaunijas grupa “Elephants From Neptune”. Savukārt par ballīti gādās dīdžejs Egons Reiters.

“Fonokluba” un bijušā festivāla “Fonofest’' programmas direktors Marts Sildniks norāda, ka ir gandarīts par tuvojošos pasākumu: “Jau kopš “Fonofest” beigām vienmēr ir bijusi vēlme rīkot kaut ko lielāku. Šobrīd varam uzskatīt, ka, sadarbībā ar Cēsu pašvaldību, esam spēruši platu soli pretī unikālam konceptam - divas dienas ar pazīstamiem māksliniekiem, turklāt pilnīgi bez maksas.”

“Fono Cēsis” paralēli norisināsies gan “Fonokluba” telpās, gan uz galvenās skatuves Cēsu pils parka teritorijā. “Kā jau lielos pasākumos piedienas, paralēli domājam arī par dažādām aktivitātēm pasākuma laikā un īpašu programmu uz kluba skatuves,” norāda Sildniks.

25. jūlijā, pasākuma otrajā dienā, uz Pils parka skatuves ir sagaidāmas vēl astoņas nenosauktas grupas un viens dīdžejs. Tāpat atsevišķi tiks izziņota arī “Fonokluba” programma.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas