“Summer Sound” ar vērienīgu šovu uzstāsies “Instrumenti”Mūzikas un izklaides festivālā «Summer Sound Liepāja» uzstāsies trīs Latvijas mūzikas ierakstu Gada Balvas ieguvušais indīpopa duets «Instrumenti», kas pērn uzstājās pilnībā izpārdotās koncertzālēs Valmierā, Liepājā un Rīgā. Viņus iesildīs popularitāti strauji gūstošie «».

«Instrumenti», šī brīža aktuālākā un vērienīgākā Baltijas koncertgrupa, «Summer Sound» apmeklētājiem sola neaizmirstamu brīvdabas šovu, kas balstīts uz emocionāli piesātināto audiovizuālo «TRU» koncertu sēriju, ar ko Instrumenti viesojās arī Liepājas Olimpiskajā centrā. Pavisam nesen «Instrumenti» debijas albums Tru ieguvis Zelta diska statusu un drīzumā plāno izdot sava pagājušā gada nogalē notikušā Arēna Rīga koncerta ierakstu DVD.

«Instrumenti», kas uz «Summer Sound» skatuves kāps piektdien, 6. jūlijā, veido īpašu programmu, lai no jauna pārsteigtu liepājniekus un Liepājas viesus.

Pirms grupas Instrumenti uzstāsies elektro-pop grupa «The WOW», kura Liepājas publikai jau ir pazīstama, jo pagājušā gada nogalē «The WOW» iesildīja instrumentus viņu TRU tūres ietvaros koncertos Liepājā, Valmierā un Rīgā. «The WOW» Vecgada vakarā iesildīja arī kanādiešu grupu Austra.

Festivāls «Summer Sound Liepāja» ar notiks jau otro gadu, un arī šogad uz vairāk kā piecām, pludmalē un parkā izvietotām skatuvēm, kāps vairāk kā piecdesmit grupu, mākslinieku, dīdžeju un dejotāju – arī šogad pludmalē darbosies Shark deju telts.

Festivāla oficiālajā mājaslapā «summersound.lv» iespējams dzirdēt jau izziņoto mākslinieku mūziku, kā arī saņemt vairāk informācijas gan par māksliniekiem, gan festivāla norisi. «Summer Sound Liepāja» 2012 vārti šovasar vērsies 6. jūlijā, piecos pēcpusdienā, un festivāls turpināsies līdz pat 8. jūlija rītam. Biļetes pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs jau šobrīd, to cena ir 12, 14 un 16 lati. Pieejamas arī VIP biļetes – to cena ir 30 lati. Tuvojoties festivālām, ievērojami pieaugs mākslinieku skaits, kā arī biļešu cena.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas