Teātra Observatorija aicina uz “LIDOJUMS” aprīļa izrādēm18. un 19. aprīlī plkst.19.00 CLUB KINO telpās Teātra Observatorija piedāvā baudīt aktiera Andra Buļa monoizrādi "LIDOJUMS".

Ilze Zālīte par izrādi: (www.nra.lv, 18.09.2009.)

Teātris „Observatorija” kārtējo reizi pārkāpj standartus, uzrunājot klātesošos tik tieši, ka robeža starp aktieri un skatītāju izzūd tik pat gaisīgi kā mākoņi aiz iluminatora. „Ir mūsu gaisa kuģis drošs un laiks aiz borta apburošs, galdiņus pacelt, krēslu atzveltnes klāt, un lidojuma laikā lūdzu nerunāt” — tieši šādas sajūta pārņem, uzkāpjot uz „OBSair” gaisa kuģa klāja, kas amatu apvienošanas kārtībā ir arī teātra „Observatorija” zāle.

Līvija Dūmiņa par izrādi: (www.nra.lv, 06.02.2010.)

Lidojums kopā ar Andri Buli norit nepiespiestā, draudzīgā atmosfērā, satraukti priecīgā noskaņā ar to putna brīvības apsolījumu, ko mums, cilvēkiem, dod lidmašīnas spārni. Neierastais skatītāju novietojums, kopējot lidmašīnas salonu (scenogrāfs Uģis Bērziņš), smaidīga, uzmanīga stjuarte (Vita Baļčunaite), dzērienu ratiņi un raksturīgā dūkoņa palīdz iejusties spēles noteikumos un gaidīt, kāds būs šis lidojums.

Teātra Observatorijas izrāde LIDOJUMS - Starptautiskā monoizrāžu festivāla ZVAIGZNE 2011 laureāte.

Režisore - Gaļina Poliščuka
Izrādē izmantoti Andra Buļa un Vladimira Kļimenko teksti
Lomās - Andris Bulis, Zane Stocka.

Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs.

Par CLUB KINO:

Savu darbību klubs uzsāka 2011. gadā, bijušajās kino Daile telpās. CLUB KINO ir multifunkcionāla kultūras vide ar īpašu gaisotni un vienmēr pārdomātu saturu. Kluba dizainu, kas ir mākslinieciski bagāts, izaicinošs un vienlaikus izklaidējošs, veidojusi arhitekte un dizainere Zane Tetere. CLUB KINO atrodas pašā Rīgas centrā Kr. Barona ielā 31., Barona un Lāčplēša ielu krustojumā ir trīs autostāvvietas.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas