Summer Sound ieskaņas labdarības pasākums Rīgā jau šonedēļJau šajā sestdienā, 27. maijā pie izklaides un futbola halles "Playoff Arena" Rīgā festivāla “Summer Sound” organizatori aicina uz pirmo ieskaņas pasākumu, kur, vienlaikus ar mūziķu koncertiem, arēnas iekštelpās norisināsies Labdarības futbola zibensturnīrs. Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Kamēr iekštelpās notiks aizrautīgi futbola mači, uz āra skatuves kāps festivāla mūzikas draugi, un visas dienas garumā darbosies ēdināšanas zona ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Visas dienas garumā koncertēs dažādi mūziķi, Summer Sound draugi – rolands če, Ozols, Dzelzs Vilks, Lapsene, Pirmais Kurss, Zeļģis, Gapoljeri, Nikotīņi, Indygo, DJ Magnuss Eriņš un citi. Savukārt Pienvedēja Piedzīvojumi ne tikai sniegs enerģisku koncertu, bet arīdzan pirmo reizi demonstrēs savas muzikālās darbības dokumentālo filmu.
Starp grupu priekšnesumiem patīkamu atmosfēru nodrošinās DJ Sandy P un DJ HAFE - jaunie, ideju un enerģijas pilnie didžeji, kas nesen absolvējuši Rīgas DJ skolu.

Ienākumi no biļetēm pilnā apmērā tiks novirzīti “Music Saves UA” tūlītējas humānās palīdzības nodrošināšanai Ukrainas iedzīvotājiem, kuriem tā ir visvairāk nepieciešama.

Ieejas biļetes par ziedojumiem iegādājamas www.bilesuserviss.lv vai “Mobilly”.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas