Sunset festivālu papildina pašmāju grupu “Audience Killers” un “Chris Noah”Sunset festivāls, kurš jau otro gadu norisinās Siguldas pilsdrupu estrādē, papildina otrās dienas mākslinieku rindas ar “Audience Killers” un Chris Noah.

Kā jau ziņots iepriekš, otrās dienas kulminācija būs jaunzēlandiešu indīroka grupas “The Naked And Famous” uzstāšanās. Bet jau 15.augustā tie būs britu trio “The xx”.

Chris Noah, īstajā vārdā – Krists Indrišonoks, savu debiju pieteica 2016.gadā ar dziesmu “Had It All”, kas tūlīt guva atsaucību klausīt’ju vidū un lielākajās Latvijas radio stacijās, iekļaujot dziesmu rotācijā. 2017.gada pavasarī tiek izdots debijas EP “What About Tomorrow?”. Šajā vasarā Chris piedalās lielākajos Latvijas festivālos un tiek uzskatīts par spilgtāko pašmāju debiju.

Audience Killers ir elektro/sintpopa apvienība no Latvijas. Trio mūzikā jauc pasaules elpu – svaigu un jauneklīgu, un rafinētu pēc aktuālākajām receptēm. Balss, ģitāra, sintezatori un bungas jaucas cold wave, electro-pop, dance-rock, sintpop virpulī, kas klausītāju iekustina kā ierakstā, tā koncertā.
Līdz šim grupa ir izdevusi vairākus veiksmīgus singlus. 2016. gadā Audience Killers izdod savu debijas albumu “Floating Islands”, ko atzinīgi novērtējuši gan mūzikas recenzenti, gan arī dažādu mūzikas balvu žūrijas. Albums “Floating Islands” nominēts Latvijas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons kategorijā “Labākais alternatīvās/indie mūzikas ieraksts”, “Labākais Latvijas albums”, kā arī “Labākais videoklips” ar dziesmu “Sounds Like You”. Albums tika nominēts arī Austras balvai 2016 starp desmit labākajiem pašmāju albumiem.

Nupat grupa laidusi klajā savu jaunāko veikumu “Say The Word”.

Audience Killers vairākkārtīgi uzstājušies tādos Latvijas festivālos kā “Positivus”, “Summer Sound” u.c. “Tallinn Music Week” (Igaunija), “Vilnius Music Week” (Lietuva), “The Great Escape” (Anglija), “Reeperbahn” (Vācija) u.c.

Biļetes uz festivālu vēl pieejamas “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv tīklā visā Latvijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas