Svētdien LTV konkursa „Supernova 2015” priekšatlases pirmais raidījumsJau šo svētdien, 18. janvārī, Latvijas Televīzijā (LTV1), plkst. 21:20, tiks demonstrēts pirmais raidījums par autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2015” priekšatlasi un tās aizkulisēm.

Janvāra sākumā LTV notika konkursa „Supernova 2015” izpildītāju atlase - žūrija izvērtēja 123 pieteikto izpildītāju anketas, uzaicināja un klātienē dienas garumā noklausījās 51 dalībnieku. Divos raidījumos 18.janvārī un 25.janvārī LTV1 varēs redzēt, kā dalībniekiem veicās priekšatlasē, kādi bija pirmie žūrijas komentāri un kā jutās paši izpildītāji.

Raidījumā žūrijas pārstāvji: Kaspars Roga, Dons, Guntars Račs un Ieva Kerēvica argumentēti norādīs uz katra dalībnieka kļūdām, ieteiks veidus, kā uzlabot dziedātprasmi, ieteiks kā sevi labāk parādīt šāda veida atlasēs kā arī atklās, kas nepieciešams, lai piepildītu sapni būt uz skatuves un pārliecinoši uzstāties publikas priekšā.

Pēc priekšatlases žūrijas pārstāvji norādīja: „Neliels ieteikums tiem izpildītājiem, kuri piedalās dažādās atlasēs un kuriem arī turpmāk būs jāstājas žūrijas priekšā un jāpārliecina cilvēki par savu dziedātprasmi - ne visas dziesmas, kas patīk ir jādzied. Nevajag celt to, ko nevar nest.”

Dalībnieku pirmajos emocionālajos iespaidos tieši pirms stāšanās žūrijas priekšā vai uzreiz pēc pirmās noklausīšanās, ieklausīsies radio Pieci.lv dīdžejs un „Supernova 2015” tiešraižu vadītājs Toms Grēviņš.

Kopumā plānoti divi raidījumi par priekšatlasi un tās gatavošanās aizkulisēm. Otro raidījumu skaties LTV 25. janvārī, plkst. 21:20.

Vietējā un starptautiskā žūrija jau ir izvēlējusies 20 labākās dziesmas un spožākos izpildītājus - šiem dalībniekiem par savu dziedātprasmi būs jāpārliecina klausītāji LTV tiešraidēs 1., 8., 15. un 22. februārī, plkst. 21:20.

Dalībniekus pusfinālā un finālā vērtēs žūrijas komisija - dziedātāja Ieva Kerēvica, grupas „Prāta Vētra” dalībnieks Kaspars Roga, dziedātājs Dons un Guntars Račs. TV tiešraižu vadītāji būs TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš.

20 labākos izpildītājus un autorus vērtēs gan vietējā žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums.

Ar „Supernova 2015” palīdzību tiek meklēts „hits” un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. „Supernova 2015” uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas