Svētdien pirmie desmit „Supernova 2015” dalībnieki sāks cīņu par uzvaruJau šo svētdien, 1. februārī, Latvijas Televīzijā (LTV1) varēsim vērot pirmo autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2015” tiešraidi, kurā uz skatuves kāps desmit no 20 dalībniekiem, lai sāktu sacensību par uzvaru.

„Dalībnieki un radošā komanda ir ieguldījuši ļoti daudz darba, lai sagatavotu izklaidējošu, pozitīvu šovu ar kārtīgu sacensības garu. Žanriskā ziņā šovs būs daudzveidīgs un krāsains - gaismu režisora Normunda Bļasāna vizuālā noformējuma iecere vien, pat neredzot priekšnesumu, jau ir elpu aizraujoša. Pie šova veidošanas strādā brīnišķīga un aizrautīga profesionāļu komanda, ar nepacietību gaidām, kad sāksies mēģinājumi ar dalībniekiem,” pastāstīja šova producente Ilze Jansone.

Tiešraidi vadīs TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga. Dalībnieku pirmajos emocionālajos iespaidos pirms un pēc uzstāšanās ieklausīsies radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš.

Dalībniekus vērtēs žūrijas komisija - vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas „Prāta Vētra” dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas biznesa profesionālis Guntars Račs.

Pirmajās divās tiešraidēs 20 labākos izpildītājus un autorus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums. No viena tālruņa numura varēs balsot ne vairāk kā piecas reizes. 1 zvana cena 0,14 eiro (t.sk. PVN). Tāpat būs nodrošināts arī sms triecienbalsojums (1 sms - 5 balsis). Sms cena - 0,60 eiro (t.sk. PVN). Balsot par dalībniekiem varēs arī internetā - „Supernova 2015” mājas lapā (LINKS). Lai nobalsotu, būs jāreģistrējas ar kādu no sociālo tīklu kontiem (Twitter, Draugiem.lv, Facebook) un no katra konta varēs nobalsot vienu reizi.

Koncertā būs īpaši padomāts par skatuves tehnisko un vizuālo noformējumu - pie tā strādā labākie Latvijas speciālisti.  „Supernovas 2015” skatuves noformējumā izmantos gandrīz 300 dažādu veidu starmešus, 200 m LED lentas, 72 m2 lielu LED ekrānu, aptuveni 100 m dažādas konstrukcijas un 2000 m kabeļu. Vadības sistēmas uzdevums būs nodrošināt 10 000 kanālu parametru maiņu, ieskaitot arī video serveru vadību.

Pirmās tiešraides dalībnieki un dziesmas:

Katrīna Cīrule "Bass" (Katrīna Cīrule, Jānis Ķirsis/Katrīna Cīrule)
Lana Frančeska "Lions" (Ingars Viļums/Lana Frančeska Švilpe)
Atis Ieviņš "Catfish" (Ralfs Eilands, Reinis Briģis/Ralfs Eilands)
Milenin & Kamilla "Colours of Love" (Gaitis Lazdāns/Mārtiņš Taranda)
Antra Stafecka "It's the night" (Antra Stafecka / Kerija Kalēja)
Framest "Ziemā" (Jānis Ķirsis/Inga Pizāne - Dilba)
Linda Ķaukule "Save our Love" (Ruslans Kuksinovičs / Ruslans Kuksinovičs)
MNTHA "Nefelibata" (Marija Mickeviča/Marija Mickeviča)
Rihards Saule "Life Lines" (Lauris Valters/Lauris Valters)
ElektroFolk "Sundance" (Ainārs Majors/Arnolds Kārklis)

Nākamajiem 10 dalībniekiem par savu dziedātprasmi būs jāpārliecina klausītāji LTV tiešraidē 8. februārī, plkst. 21:20. „Supernova 2015” pusfināls un fināls notiks 15. un 22.februārī.

Ar „Supernova 2015” palīdzību tiek meklēts „hits” un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. „Supernova 2015” uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas