Svinīgi ieliks Liepājas koncertzāles pamatakmeni


Pamatakmens ielikšana topošās Liepājas daudzfunkcionālās koncertzāles "Lielais dzintars" pamatos notiks 4.oktobrī.


Topošā koncertzāle ir Liepājas kultūras, mākslas un arhitektūras vērtība, kā arī Liepājas 21.gadsimta vizītkarte. Svinīgajā pasākumā savu dalību apstiprinājis arī LR Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, kurš kopā ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku koncertzāles pamatos ieliks vēstījumu nākamajām paaudzēm.


Svinīgais pasākums pie topošās koncertzāles būvlaukuma plānots plkst.16.15. Pasākumā muzikālu priekšnesumu sniegs Liepājas Simfoniskais orķestris un Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas skolēni.


Jau ziņots, ka 1.augustā Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija) parakstīja būvniecības darbu un autoruzraudzības līgumus par koncertzāles "Lielais dzintars" būvniecību Liepājā, Radio ielā 8.


Autoruzraudzības līgums tika parakstīts ar austriešu arhitektu Folkeru Gīnki, savukārt līgums par būvniecības darbiem - ar uzņēmumu "Merks".


Koncertzāles būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas ir 21 272 783 lati bez pievienotās vērtības nodokļa. Būvniecības darbus plānots pabeigt 2015.gadā.


Būvdarbi tiks veikti atbilstoši pilnsabiedrības "Giencke&Company Latvija" izstrādātajam tehniskajam projektam.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas