Superzvaigzne LADY GAGA uzstāsies RīgāSavas pasaules koncerttūres “The Born This Way Ball” ietvaros Lady Gaga 23. augustā uzstāsies Rīgā. Dziedātāja Latvijā koncertēs pirmo reizi un tiek prognozēts, ka viņas jaunais šovs Mežaparka Lielajā estrādē pulcēs 40 000 skatītāju un kļūs par vienu no ievērojamākajiem notikumiem Latvijas šovbiznesa vēsturē, informē koncertaģentūra FBI.

Pieckārtējā “Grammy” balvas ieguvēja Lady Gaga ar triumfu atgriezīsies uz skatuves, dodoties pasaules koncerttūrē “The Born This Way Ball”. Tūre sāksies šī gada 27. aprīlī ar koncertu Seulā, Dienvidkorejā. Šodien tiek paziņoti “The Born This Way Ball” koncerti 21 Eiropas pilsētā, sekojot milzīgiem koncertu biļešu pārdošanas panākumiem Austrālijā un Āzijā, tajā skaitā vairākiem izpārdotiem koncertiem Melburnā, Oklendā, Honkongā, Singapūrā un vēl vairākās pilsētās. Pirmais tūres koncerts Eiropā notiks 14. augustā Sofijā, Bulgārijā.

“Lai radītu satriecošu šovu, “Haus of Gaga” un es strādājām mēnešiem ilgi,” stāsta mūziķe Lady Gaga. ““The Born This Way Ball” būs elektrometāla pop-opera, tas būs stāsts par Sākumu, par Slavas karaļvalsts izcelšanos. Par to, kā mēs piedzimām un nomirsim svinēdami.”

Biļešu tirdzniecība uz Lady Gaga šovu, kas 23. augustā notiks Mežaparka Lielajā estrādē, sāksies aprīļa beigās. Stāvbiļetes cena būs 39 lati. Sīkāka informācija par Lady Gaga koncerta biļešu iegādes iespējām tiks paziņota 23. aprīlī.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas