The Sound Poets laiž klajā singlu “Ezers, salas, putni”Pašmāju grupa "The Sound Poets" Lāčplēša dienā, 11. novembrī, klausītāju vērtējumam nodod singlu "Ezers, salas, putni", kā arī informē, ka piektdienas, 27. novembra “Palladium” koncerts ir izpārdots.

11. novembrī grupa The Sound Poets nodod klausītājiem trešo singlu “Ezers, salas, putni” no jaunā albuma “Pulsē”, kas iznāca šā gada septembrī. Kā stāsta grupas solists Jānis Aišpurs: “Iedvesma stāstam šajā dziesmā ir aizgūta no rudenīgi gleznainās Jumurdas ezera ainavas, kad kādā novembra rītā viss ezers bija miglā, bija dzirdamas vien rīta putnu dziesmas, līdz vienā brīdī migla sāka zust un lēnītēm caur to parādījās ezera salas”. Tā vietā, lai, kā ierasts, albumu radītu studijā, grupa devās uz kādu māju Jumurdas ezera krastā, kur tapa jaunais materiāls.

“Pulsē” koncertsērija gaidāma šā gada 25., 26. un 27. novembrī, taču biļetes uz 27. novembra koncertu vairs nav pieejamas. Biļetes uz 25. un 26. novembra koncertiem joprojām iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs visā Latvijā.

Albums “Pulsē” iznāca 2015. gada 18. septembrī un to iespējams iegādāties lielākajās mūzikas tirdzniecības vietās visā Latvijā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas