Tiek izdots Ilgas Liepiņas romāns “Nāve stiprāka par mīlu”Apgāds "Zvaigzne ABC" klajā laidis pašmāju autores Ilgas Liepiņas romānu  "Nāve stiprāka par mīlu".

Romāna varonei fizioterapeitei Selēnei pirms ekonomiskās krīzes bijis plaukstošs uzņēmums kādā no Latvijas mazpilsētām. "Jācer – mans paštēls ar piegulošajiem džinsiem, sniegbaltajām krosenēm un enerģiskajām kustībām liecināja par veiksmīgu cilvēku labākajos gados." Pēc privātā biznesa apsīkšanas Selēne uzsāk darbu sociālās aprūpes namā ar raibu raibo klientu loku. Vai dzīvē rasts risinājums?

Grāmatas autore Ilga Liepiņa (pazīstama ar pseidonīmu Nella no Krotes) literatūrā ienākusi pēc tam, kad dzīves galvenie uzdevumi – būt meitai, sievai, mātei, nevainojamai darbiniecei – par astoņdesmit procentiem jau paveikti.Pirmais romāns "Kumeļu sauks Delveris" savus lasītājus sastapa 2013. gadā, vēstot par Blaumaņa laikiem. Par romāna "Nāve stiprāka par mīlu" galveno varoni autore saka: "Mana varone Selēne ir cīnītāja. Met, kā gribi, vienmēr uz kājām. Tā vietā, lai brauktu kalpot cittautu kapitālistiem, iemītu taciņu uz pašvaldību pēc pabalsta vai banāli nodzertos, viņa iekožas dzīvē ar visiem zobiem."

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas