Konkurss “Jaunais vilnis” nākamgad varētu notikt SvetlogorskāKrievijas kultūras ministrs Vladimirs Medinskis izrādījis atbalstu ierosinājumam talantu konkursu "Jaunais vilnis" pārcelt uz piejūras pilsētu Svetlogorsku, informē Krievijas mediji.

Kaļiņingradas apgabala gubernators Nikolajs Cvetakovs, kas bija konkursa pārcelšanas ierosinātājs, paziņojis, ka Svetlogorska ne ar ko nav sliktāka par Jūrmalu, kurā ik gadu notiek krievu populārās mūzikas konkurss "Jaunais vilnis". Cvetakovs norāda, ka vieta ir ļoti ērta un tajā ir lieliska atmosfēra, arī pilsētas varasiestādes atbalsta ideju par festivāla norisi un ir pārliecinātas, ka tā kļūs par atbilstošu vietu.

Konkursa organizators Igors Krutojs gan vēl šaubas par "Jaunais vilnis" pārcelšanu, jo nav skaidrs, cik lielā mērā tas ietekmēs māksliniekus un konkursu, kuram jābūt ārpus politiska rakstura konfliktiem.

Krutojs gan atzinīgi novērtējis variantu par Svetlogorsku, norādot, ka līdz pilnībai tur būtu nepieciešams ieguldīt investīcijas un darbu.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas