Tokijā demonstrē latviešu filmu “Sapņu komanda 1935”


10.jūnijā pirmo reizi Tokijā, Eiropas filmu dienu ietvaros, tika demonstrēta režisora Aigara Graubas filma «Sapņu komanda 1935».


Eiropas filmu dienas Japānā ir ikgadējs pasākums, kas šogad norisinās no 31.maija līdz 26.jūnijam Itālijas Kultūras centrā Tokijā un no 12.jūnija līdz 6.jūlijam Okajamas, Sagas un Kanazavas pilsētās. Filma «Sapņu komanda 1935» tiks demonstrēta divas reizes Tokijā un divas reizes Japānas pilsētās Okajamā un Sagā.


Šogad Latvijas filmas dalība Eiropas filmu dienās Japānā bija iespējama pateicoties Latvijas Nacionālā kino centra, kā arī filmas «Sapņu komanda 1935» izplatītājiem «Perry Street Advisors LLC» un Eiropas Savienības pārstāvniecības Japānā atbalstam.


Pateicoties Japānas - Latvijas Mūzikas asociācijas atbalstam filmai ir pievienoti arī subtitri japāņu valodā.


Latvija Eiropas filmu dienās Japānā, kurā tiek demonstrētas starptautisku atzinību ieguvušas Eiropas spēlfilmas, ir pārstāvēta jau septīto gadu. 2012.gadā Eiropas filmu dienās Japānā tika demonstrēta režisora Arvīda Krieva filma «Dancis pa trim».


Tokijā filma «Sapņu komanda 1935» atkārtoti tiks demonstrēta 15.jūnijā, savukārt 30.jūnijā filma tiks demonstrēta Okajamas pilsētā un 6.jūlijā Sagas pilsētā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas