Trīs tenoru vakars kopā ar opereti Eiropas dienāSestdien, 9.maijā plkst.16 kultūras pilī Ziemeļblāzma programmā Operetes pavasaris klausītājus priecēs Trīs Latvijas tenori, Artis Gāga un Marlēna Keine, kas ar operetes koncertprogrammu 2014.gada nogalē jau iemantoja ārkārtīgi plašu skatītāju interesi un sajūsmu. Tāpēc kā veltījums Eiropai un pavasarim šī programma skanēs ar jauniem akcentiem – ar speciāli šim koncertam veidotām populāras spāņu mūzikas aranžijām.

Trīs tenoru kombinācija ir kļuvusi tik populāra, ka to varētu apzīmēt par atsevišķu izpildītājmākslinieku žanru, bet koncertā Operetes pavasaris noteicošā būs operete dažādās Eiropas valodās. Svētku gaisotne un teatrālais vieglums, kas tik raksturīgs operetei, ir Trīs Latvijas tenoru koncerta Operetes pavasaris pavadonis. Un atgādina, ka operete – tā ir ne tikai skaista mūzika ar laimīgām izrādes beigām, bet arī labs humors un prieks, kas caurstrāvo gan duetus, gan solo dziedājumus.

Koncerts veltīts pavasarim un Eiropas dienai. Programmā skanēs populāra klasika, dažādu tautu operešu mūzika dažādās Eiropas tautu valodās. Dzirdēsim, kāda ir spāņu operete jeb zarzuela spāņu valodā, Grāfa Danilo āriju no F. Lehāra operetes Jautrā atraitne, citas populāras spāņu melodijas un hitus.

Šobrīd tenori Miervaldis Jenčs, Nauris Puntulis un Guntars Ruņģis kā spilgta Kalnuzemes diplomātu trijotne – Barons Zeta, konsuls Bogdanovičs, padomnieks Kromovs bauda skatītāju aplausus jauniestudētās Franča Lehāra operetes Jautrā atraitne izrādēs (tuvākās 12.,18.aprīlī Rīgā, 26.aprīlī Liepājā), bet 9.maija koncertā kultūras pilī Ziemeļblāzma Trīs Latvijas tenori uzstāsies kopā ar jauno un talantīgo soprānu Marlēnu Keini, kuru iepazinām kā spožu Violas Dantess atveidotāju operetē Klīvija, un kura patlaban turpina skoloties Berlīnē, kā arī ar spožo saksofona virtuozu Arti Gāgu. Operetes orķestra diriģents Guntars Bernāts, operetes dejotāji. Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs. Atlaides kolektīviem, daudzbērnu ģimenēm uzrādot "3+ ģimenes karti", studentiem, skolēniem, pensionāriem, invalīdiem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas