Tukumā Rožu svētkos notiks parfimēru skola


7. jūlijā Rožu svētku laikā Tukumā uzņēmums "Dzintars" pirmo reizi organizēs improvizētu parfimēru skolu.


Rožu aromāts - viena no plašāk izplatītākajām sastāvdaļām ikvienā parfimērijas kompozīcijā. Tādēļ, Tukuma domes organizētajos rožu svētkos piedalīsies Latvijā vienīgais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs A/S "Dzintars". Svētku laikā pirmoreiz tiks organizēta improvizēta parfimēru skola. Mācīties šajā skolā varēs ikviens interesents pilnīgi par brīvu. Mācībām skolā nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas. Uzņēmuma vadošie parfimēri dalīsies savā pieredzē un atklās kādu mazumiņu parfimērijas mākslas noslēpumu.


"Roze tā ir parfimērijas izejvielu karaliene, - skaidro Dzintars parfimēre Natālija Stasjukeviča, - tā tiek plaši pielietota sieviešu parfimērijā un reizēm pat vīriešu parfimērijā. Plaši izplatīta kā smaržu kompozīcija kosmētikas līdzekļos. Protams, statistikas pētījumi nav veikti, taču mēs nekļūdīsimies, ja sacīsim, ka lielākā vai mazākā mērā roze tiek lietota katras trešās parfimērijas kompozīcijas izveidē".


Tukuma rožu svētku viesi ne tikai varēs mācīties parfimērijas skolā, bet arī iepazīties ar AS Dzintars parfimērijas un kosmētikas produkcijas jaunumiem, kā arī saņemt unikālu iespēju - personiski uzdot jautājumus uzņēmuma speciālistiem.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas