Zvejnieksvētkos Rojā uzstāsies populāri Latvijas mūziķi


Sestdien, 14. jūlijā Rojā Zvejnieksvētkos gaidāma interesanta programma gan lieliem, gan maziem un līksmošana visas nakts garumā lielajā svētku ballē pludmalē kopā ar Lieni Šomasi, Igo, Lauri Reiniku, Lieni Candy, grupu "Labvēlīgais Tips", DJ Ufo un DJ Robertu Lejasmeijeru, bet pusnaktī – svētku salūts virs jūras.Rojā Zvejnieksvētkos viesosies gan, gan Jūras valdnieks, kura braucienu kabrioletā pa Roju ikviens interesents aicināts pavadīt uz divriteņa, pucējoties svītrainās drēbēs. Ūdens un kustību mīļotājiem tiks piedāvāta savvaļas ūdensvingrošana jūrā Talsu Fitnesa centra 1 treneres Elitas vadībā. Būs Zvejniekdienas sporta spēles, vizināšanās ar kuģiem, zirgiem, karuseļiem, velorikšu, dažādas izklaides un aktivitātes, un, protams svētku vakara koncerts.


Vakara koncertu plkst. 20.00 atklās Liene Šomase ar pavadošo grupu. Pulksten 21.15 paredzēta Oskaru godināšana un Oskara balvas pasniegšana. Savukārt pēc tās, Zvejnieksvētku svinētājus priecēs Igo un draugi. Kā vēsta pasākuma organizatori, Lauris Reiniks ar labāko hitu izlasi uzstāsies pulksten 23.00. Pulksten 24.00 gaisā tiks raidīts grandiozs svētku salūts virs jūras, un pēc tā, svinības turpinās apgriezienus ar grupas "Labvēlīgais Tips" Zvejnieksvētkiem veltīto koncertprogrammu. Pēc pusnakts, 1.30 stafete tiks nodota Lienei Candy ar grupu, bet izturīgākos Oskarus, zvejniekdēlus un visus citus svinētājus līdz rīta gaismai izklaidēs DJ Ufo un DJ Roberts Lejasmeijers.

Biļetes uz Rojas Zvejnieksvētku nakts balli pludmalē var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un Rojas Kultūras centrā. Biļetes cena – Ls 4. Biļešu cena pasākuma dienā – Ls 5. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas